Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek ilyen panasza?...

Volt valakinek ilyen panasza? Folyamatos enyhe vérezgetés mellett néha ürülő nyálkahártya foszlányok? (Előtte pár alkalommal a menstruációban darabos erős vérzés volt jellemző, aztán ez lett ez a folyamatos enyhe vérezgetés. )

Figyelt kérdés
Mit jelenthet ez? (Megyek orvoshoz, nem kell kioktatni ilyen irányban, de ... aggódom. Valaki sorstárs?)
2017. jún. 27. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

most voltam benne.

Normál vérzés után pár nappal jelentkező véres folyás, ami kitartott további 4 hétig, ez megtűzdelve a végefelé többször darabos, erős vérzéssel.

uh-n megvastagodott nyh, javaslat küret.

azóta szedtem gyógyszert, valamennyit javult a helyzet, és azóta (8 napja) nem is vérzek (lekopogom), de a javaslat továbbra is küret, amit még további néhány héttel elhalasztunk a szabadságom (nyaralás) utánra.

nincsenek illúzióim a jövőt illetően :/

2017. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyan ez volt,a küret kimutatta a méhtestràkot...
2017. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jujj az nem túl biztató. mostanában mindenhol ilyeneket olvasok :( 3 hét múlva lesz legkorábban a küret, addig izgulhatok :o
2017. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak hormonális,de mindenképp kell a szövettan
2017. jún. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem mi volt a gond?Meggyógyultál?

Hasonló cipőben járok már 6 hete. Eleinte csak pecsételő, majd rendes vérzés, s darabos is már. Nálam látnak is vmit ultrahangon. Küret egy hét múlva lesz 😞

2019. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!