Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Várható menstruáció helyett...

Várható menstruáció helyett már 1 hete barnázás, "foszlányozás"?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Múlt hét pénteken kellett volna megjönnie 28 napos ciklusban, de nekem soha nem volt pontos, pár napot szokott mindig késni, sőt volt olyan is, hogy 2-3 hetet késett. Na most az történik, hogy 2 héttel ezelőtt is egy-egy napon elkezdtem "foszlányozni", én így hívom azt amikor elmész mondjuk pisilni, és kitörléskor egy sötét barna kis ragacsos cucc lesz a WC papíron. Aztán most múlthét szombat óta minden nap ezt csinálom, sötét barna ami a WC papíron van, és ilyen foszlányos, cafatos. Minden nap betétet rakok be, pocsékolom, mert félek hogy mikor önt el a vér, de csak a WC papír lesz olyan, az viszont nagyon, de a betét nem. Tegnap gondoltam csinálok egy terhességi tesztet, de az negatív lett. A nőgyógyászatra kb meg lehetetlen bejutni időben. Van tippetek hogy ez mégis mi lehet? Nem tudom elég érthetően leírtam-e. Más is van/volt így?

2022. szept. 30. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj még tesztet és ha negatív akkor nem vagy terhes.Magánorvosra ha van pénzed akkor menj oda,ha nincs akkor kivárod az időpontodat amit államiban adnak.Progeszteron hiánynál szokott barnázás előfordulni.
2022. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges, hogy az a baj. Másfél éve nem jött össze a baba.
2022. szept. 30. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Progi hiány.

Ha 1,5 éve nem jön össze a baba, már rég el kellett volna kezdeni a kivizsgálást. Mindenképp menj el orvoshoz, miután megjön.

2022. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!