Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljes nemibetegség szűrés...

Teljes nemibetegség szűrés kitől kérhető?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bővebben kifejtem: szóval olyan szűrésre szereznék elmenni ahol az összes, de ha ez nem lehetséges akkor a lehető legtöbb nemibetegséget ki tudják szűrni. Ha értitek mire gondolok. Nem tudom hogy működik egy ilyen, milyen keneteket vesznek le, mit vizsgálnak stb.

Hova kell ilyenkor időpontot kérnem?

Jelenleg nem tapasztalok magamon semmilyen betegséget, de meg szeretnék nyugodni, hogy nincs is. 20/L

Légyszíves olyan ember írjon akinek van tapasztalata ilyen téren és tud segíteni. Köszönöm.



nov. 24. 16:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve ingyenes? Megcsinálják állami ellátásban vagy fizetni kell érte?
nov. 24. 16:34
 2/3 qborka ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászat és nőgyógyászat is tud kérni STD szűrést. Engem utoljára a nődokim tesztelt: kenetet vett sztk-ban,és minimális költsége volt, talán 4 ezer huf,de ez már régen,2015 körül volt. Csekken kellett feladnom.
nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
nov. 24. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!