Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megbántad, hogy beoltattad...

Megbántad, hogy beoltattad magad? Vagy ha nem oltattad be magad akkor utólag is jó döntésnek gondolod?

Figyelt kérdés

Nem konteókra vagyok kíváncsi, nem az a célom, hogy egymásnak ugorjatok, csak puszta kíváncsiság.


Ha semleges vagy a témával kapcsolatban (ha beoltattad magad, ha nem) az is érdekel.


nov. 29. 09:37
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
85%
Beoltattam magam, és mivel nem látom semmi negatív hozadékát ennek nem is bántam meg.
nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
64%
Nem oltattam be magam, jó döntésnek tartom a mai napig.
nov. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
83%
Nem bántam meg, mert többször voltam azóta covidos, és még az enyhébb tünetek is nagyon elhúzódóak is kellemetlenek voltak (az oltás nem teljes ellenállást jelent, ahogy szeretik gondolni, csak segít leküzdeni a fertőzést, hogy ne legyen halálos/súlyos kimenetelű).
nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
72%

Sokáig nem akartam beoltatni magam, mert babát szerettem volna, végül munkahelyi nyomásra beoltattam magam. Egyszer voltam covidos, kb. 2 hónappal oltás után, egy enyhe köhögésen kívül semmi panaszom nem volt... Viszont addigra már terhes voltam 🙂

(Semmi baja nem lett a babának, azóta már 1 éves múlt, minden rendben van vele 🙂).

Szóval nem tudom, hogy mennyire jártam volna jobban oltás nélkül, de megbánni sem volt okom eddig.

nov. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
77%
Nem oltattam be magam. Első alkalommal amikor covidos lettem akkor ment a hasam, a többi alkalommal pedig olyan volt csak mint egy enyhe megfázás. Nem bántam meg a döntèsemet.
nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
66%

Nem bántam meg, mivel utána pár hétre az egész család kidőlt a covid miatt, én nem kaptam el, így tudtam nekik segíteni. Ők több, mint fél évvel korábban kapták meg az oltást, így "csak" pár kemény napunk volt a 10 napos karanténból.

Az idei

nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
66%
A vége lemeradt, az idei vírus eléggé durva volt, de 4 nap alatt szinte minden tünet elmúlt.
nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
7%
Lehet gondolkozni a mine ken Putyin ,megtámadta annak idején Ukrajnát rá 13-óra múlva Magyarországon nem volt vírus ?
nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim válasza:
69%
#10 atyaúristen
nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
23%
#10 Tudod nem csak az a valóság létezik, amivel foglalkozik a média. Sőt.
nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!