Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakran van hüvelygombám. Mit...

Gyakran van hüvelygombám. Mit tudok tenni a megelőzés érdekében?

Figyelt kérdés

Kb kétévente előjön. Néha nem tudom, hogy mitől, de korábban antibiotikumtól (azóta se szedtem), strandon is kaptam már el. Nemrég új munkahelyem lett, úszásoktató vagyok, sokat vagyok vízben és szerintem most ez volt a ludas. Csak hát nem akarok szakmát váltani ha nem muszáj. Félek, hogy még ennél is gyakrabban jön elő, nagyon nagyon rossz.


Tudok tenni valamit a megelőzés érdekében? Most már elkaptam persze már mindegy, kaptam rá gyógyszert.


dec. 4. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hüvely pro biotikum
dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azt mindennap kéne szednem?
dec. 4. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem, csak kúraként
dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A huvelyflora egyensulyat kell tejsavas kuppal karbantartani. Ha felborul, nem fertozest kapsz, csak a bennunk elo candida pl elszaporodik. Menstruacio, szex, szerintem a kloros viz is olyan, ami felborithatja. Ezekre ra van irva, hogy ajanlott de pl havonta egy-ket nap menstruacio utan, vagy mikor diszkomfortot erzel.
dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tejsavas kúpokat érdemes használnod. Illetve engem most elküldött a nőgyógyász terheléses cukorvizsgálatra, mert cukorbetegség is okozhat gombára való hajlamot.
dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!