Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vannak/voltak valakinek ilyen...

Vannak/voltak valakinek ilyen tünetei? Milyen betegségre utalhatnak?

Figyelt kérdés

Hová kellene fordulnom elsősorban? Nőgyógyász, endokrinologus?

Szóval már ez tini korom óta jelen van de mindig szegyelltem elmenni orvoshoz ezzel.

Túlzott szornovekedes, allon, hason, mellen, combokon es popsin.

Majdnem minden honapban jelenlevő huvelygomba vagy bakterialis fertozes.

Néha jobb vagy bal oldali petefeszek fajdalom

1eve voltam rakszuresen most fogok menni megint akkor neztek ultrahangon is nem talaltak semmit.

Menstruacios ciklusom regen 28napos volt aztan valami megvaltozott es azota 24napos, egy evben egyszer biztosan kimarad 1 honapra altalaban tavasszal aztan meg nagyon sokaig megvan vagy 2x jon meg egy honapban.

Tisztalkodom minden nap, idoben cserelek betetet vagy tampont mindegy mit hasznalok akkor is kijon.

Nem szedek fogamzasgatlot, nem vagyok cukorbeteg sem.

Van parom minden alkalommal kezeljuk ot is. Általában canestent hasznalunk mindketten csak en kupot is, jo szokott lenni de következő menstruáció utan ugyanugy előjön

Szex utan mosakodas, pisiles mindkettonknek megvan.

Szex elott is ugyanugy zuhanyzas, fogmosas stb.

Valakinek voltak ilyen panaszai? Mi állt a háttérben?



dec. 5. 18:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Igen és a menstruációs fájdalmam az elég nagy 10/8 csak gyógyszerrel birom ki, neha meg megse erzem de kb 1evbe 1x van ilyen
dec. 5. 19:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Ehhez hasonló kérdés már előfordult többször a hetekben, nekem csak az a nem világos, hogy miért itt kérdezgeti valaki, idegenektől, ahelyett, hogy addig keresne egy értelmes nőgyógyászt, amíg nincs rá megoldás. A tüneteid simán utalhatnak pcos-re is. Tehát érdemes elmenni endokrinológushoz is, meg egy normális nőgyógyászhoz is.
dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem ez az első kérdésem ebben a témában, megnéztem pár hasonló kérdést de egy ilyet se találtam.

Köszönöm a választ most fogok menni nőgyógyászhoz, de mint mondtam ez évek óta fennálló probléma és a pcos-t szerintem tavaly látták volna már, de nem mondtak semmit

dec. 5. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok. Nekem a pcos-t egyik hónapban még nem látták, a következőben igen, gondolod, hogy egy év alatt nem fejlődik ki? Szerintem ennek az lesz a háttere. Mivel évek óta probléma, nem értem a dokid miért nem kért hormonpanelt? Főleg ha ennyire fáj, amikor megvan, az lehet progeszteron gond is.
dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem kért premens tablettat irta fel hogy vegyek azt hiszem de attol meg ment a hasam😅😅 igy nem szedtem tovabb..

De ha megyek megemlitem neki.

Ezt a betegseget lehet kezelni ha esetleg tenyleg ez lenne a hatterben?

dec. 5. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy pco, a szőrösödés erősen utal rá. De lehet endometriózisod is. Mindenképp érdemes felkeresni szakembert.
dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!