Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba elmúlhat, ha...

Hüvelygomba elmúlhat, ha szedek bélflóra helyreállítót? Progastro 825-t néztem ki. Vélemények?

Figyelt kérdés

dec. 5. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem. Helyileg is kezelni kell.

Nőgyógyász felírja.

Jobbulást.

dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem fog attól elmulni. Célzott kezelés kell. Valamilyen hüvelykúp(a betadine is tökéletes, ha nem akarsz canestent vagy ehhez hasonlót) és utána ph helyreállító kúp se árt.
dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nem arra való. Nőgyógyász tud tsblettát felírni vsgy veny nelkul tudaz kupot venni
dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem

Még ha azt kérdeznéd elmúlik e tőle ha a hüvelyedben nyomod, az más lenne.


Orvoshoz kell menni!

dec. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál, fel is irt pimafucint. Elhasznaltam, és újra kijött, rá 1-2 napra.

Olvastam, hogy érdemes bélflórat is helyreállítani, mert onnan is johet candida, ami folyamatosan vissza fertőz.

dec. 6. 18:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Canesten uno-t is próbáltam, az sem segített. Ezért gondoltam már tovább.
dec. 6. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig a Pimafucin nagyon jó, de lehet, hogy 6 napos kúra kell makacs gomba esetén, nem csak 3...
dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehet, igazából irt fel a doki direkt pluszba 2x3 adagot.

Ismét megyek csütörtökön, rákérdezek.

Koszonom a segítséget!

dec. 11. 09:27
 9/9 anonim ***** válasza:

"érdemes bélflórat is helyreállítani, mert onnan is johet candida, ami folyamatosan vissza fertőz"


Ezt sem megcáfolni, se megerősíteni nem tudom. De az biztos, hogy ha mindig (vagy amikor csak lehet) megmosod a popódat kakkantás után tusfürdő+vízzel, ezt az anál--> vaginál átviteli esélyt csökkented


+ Sokkal sokkal jobb illatú leszel, és a hüvelyed is (mert nem csak gomba tud átvándorolni)

dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!