Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex vagy injekció?

Szex vagy injekció?

Figyelt kérdés

Dokim rosszul varrt a gátnál és érzékeny. Szexnél fáj az elején… amíg bele nem jövünk.

Aztán azt mondta, hogy oda lent beleszúrna egy injekciót. Én meg majdnem leestem a székről.

Tudom, hogy volt már gátmetszés után injekció lentre, de én nekem az is borzasztóan fájt. Ráadásul az egy más helyzet nyilván szülés után.

De most így a semmiből megszúrjanak lent ugyanúgy, egyszerűen bele se merek gondolni, amúgyis félek a tűktől… de olyan helyre szúrnak, ami amúgyis “abnormális”, szóval megijedtem.

Aztán mondta, hogy durvább szexszel lehet rajta segíteni.. amihez ajánlott lidokaint is előtte.. én azt választottam… és ha segít nem szúr meg odalent. Vagy ti mit választanátok?



dec. 6. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Fordulj másik orvoshoz, mert ez egy hentes és mészáros.

Minden szex előtt be akar lőni lidocaint, vagy mi a bánat.

Ha rosszul firrt össze, heges, TB-re jár a plasztikai kirrekció.

Csináltass UH-t, mi van ott belül.

dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Hát ez egy lidokain gél lenne amit fel kell helyezni a “durvább” szex előtt… de már én sem tudom, hogy mi a normális. :(

Elvileg ez egy jó orvos…

dec. 6. 21:56
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj el másik orvoshoz. Durvább szexszel csak felszakítani lehet a sebet, azt gondolja, majd jól heged magától össze?!
dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát bevarrt egy ideget.. 6 hónapja szültem, azt mondta “tornáztatással”lehetne rajta segíteni.. eléggé el vagyok keseredve
dec. 6. 22:00
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

és a durva szex hogy oldja meg a problémát? Érzéketlenné tesz vagy meggyógyítja a sérülést?


lidokain semmit se fog érni. Főleg a kenőcs, főleg ha óvszerre teszitek.. mert mire az felszívódna a nyálkahártyádon és kifejtené a hatását, addigra mind a 2en alszotok.


injekció mit takar? mit adna be vele neked ami segít?


Keress egy másik orvost.

dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen keress másik orvost, mert snnek fogalma sincs semmiröl, olyan nincs, hogy "bevarrt egy ideget", másrészt a "durvább szex" adott esetben életre szóló traumát okoz!
dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez ugrott be majd a férjed felszakítja, aztán szépen összeforr vagy hogy?

Egyébként csak úgy nem fog rendbejönni,szexelhetsz bárhogy. Menj normális orvoshoz.

Én is küzdöttem vele, aztán újból terhes lettem, akkor is szakadt, de legalább helyrerakták.

dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2%
Mekkora a párodnak?
dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem az a bizonyos férjöltés?

Szerintem olvass utána. Sajnálom hogy így jártál, mindenképp kérd ki egy másik orvos véleményét, mert nekem ez nem hangzik jól.

dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg adj még időt magatoknak. Nekem szülés után 8 hónappal gyógyult meg teljesen a gátam. Addig fájt a szex. Mindig óvatos volt a férjem.
dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!