Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex vagy injekció?

Szex vagy injekció?

Figyelt kérdés

Dokim rosszul varrt a gátnál és érzékeny. Szexnél fáj az elején… amíg bele nem jövünk.

Aztán azt mondta, hogy oda lent beleszúrna egy injekciót. Én meg majdnem leestem a székről.

Tudom, hogy volt már gátmetszés után injekció lentre, de én nekem az is borzasztóan fájt. Ráadásul az egy más helyzet nyilván szülés után.

De most így a semmiből megszúrjanak lent ugyanúgy, egyszerűen bele se merek gondolni, amúgyis félek a tűktől… de olyan helyre szúrnak, ami amúgyis “abnormális”, szóval megijedtem.

Aztán mondta, hogy durvább szexszel lehet rajta segíteni.. amihez ajánlott lidokaint is előtte.. én azt választottam… és ha segít nem szúr meg odalent. Vagy ti mit választanátok?



2023. dec. 6. 21:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem női orvosom volt.

Csak simán nem tud varrni.

2023. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!