Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex vagy injekció?

Szex vagy injekció?

Figyelt kérdés

Dokim rosszul varrt a gátnál és érzékeny. Szexnél fáj az elején… amíg bele nem jövünk.

Aztán azt mondta, hogy oda lent beleszúrna egy injekciót. Én meg majdnem leestem a székről.

Tudom, hogy volt már gátmetszés után injekció lentre, de én nekem az is borzasztóan fájt. Ráadásul az egy más helyzet nyilván szülés után.

De most így a semmiből megszúrjanak lent ugyanúgy, egyszerűen bele se merek gondolni, amúgyis félek a tűktől… de olyan helyre szúrnak, ami amúgyis “abnormális”, szóval megijedtem.

Aztán mondta, hogy durvább szexszel lehet rajta segíteni.. amihez ajánlott lidokaint is előtte.. én azt választottam… és ha segít nem szúr meg odalent. Vagy ti mit választanátok?



2023. dec. 6. 21:50
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom ez miért lesz jó, mit akar ott csinálni.. ezt mondta, hogy ezzel ő megoldja. 70% hogy bejön, ha nem akkor újra kell varrni…..
2023. dec. 6. 22:28
 12/21 anonim ***** válasza:
32%
De #9, ez a férjöltés. Fél év után már nem kéne fájni, főleg egy ponton. Sajnos nagyon gyakori.
2023. dec. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Az szuper, ha férjöltést kaptam.. :(
2023. dec. 6. 23:36
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Én az injekcióra szavazok,mert az kontrollált körülmények között történik, szakember által. Esetleg kérdezd meg, hogy nem akarja-e előtte belidokainozni.
2023. dec. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Jajj….:(
2023. dec. 7. 07:40
 16/21 A kérdező kommentje:

A durvább szex jobban hangzik, mert ha be van járatva akkor nem annyira fáj…

De ez az injekció azt sem tudom, hogy fog történni… és ez sem biztos még hogy garantálja azt hogy helyreáll

2023. dec. 7. 07:44
 17/21 A kérdező kommentje:
Vagyis ha be van járatva akkor nem fáj csak minimálisan, de az nem rossz
2023. dec. 7. 07:45
 18/21 A kérdező kommentje:
De az a biztos, ha megnézetem másik orvossal is
2023. dec. 7. 07:58
 19/21 anonim ***** válasza:
38%

Nem "rosszul varrt össze", hanem egy szexista fsz, aki féröltést csinált, hogy szűkebb legyél, ergo teljesen szétb...ta a szexuális életedet.


Igen, teljesen, ugyanis minden alkalommal fájni fog a szex. Nem tudom, létezik-e rá plasztika, de igen, ez a fajta szülészeti erőszak máig fennmaradt dolog.

2023. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Es ilyenkor mit lehet csinalni? Szamon lehet kerni az orvost, hogy en ebbe nem egyeztem bele?
2023. dec. 7. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!