Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 22 napja késik a menzeszem....

22 napja késik a menzeszem. ?Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem október 16-22.ig tartott. Általában szabályosnak mondható, maximum 3 napokat szokott késni. Többször volt már arra példa, hogy kimaradt egy-egy hónap, de akkor nem kifejezetten figyeltem rá, mivel akkor nem volt még együttlétem senkivel. Viszont most július óta vagyok együtt valakivel. Védekezünk.

Utoljára december 8-9-10. között szedtem gyógyszert hurutos köhögésre, lázra és arcüreggyulladásra.

Először november 24.en teszteltem negatívat, aztán dec.1, és dec.6.-án is egy-egy negatívat.

PMS-re utaló megszokott jele egyáltalán nincsenek, semmit nem érzek, hogy meg fog e jönni, egyedül annyi, hogy néha egy napon kb. 10x hirtelen érkező, de rövid ideig tartó görcsöt tapasztalok a méhem jobb oldalán. (mintha valaki összenyomná teljes erővel.) Ehhez társul egyidejűleg egy nyilalló érzés a hüvelyemnél. Hétfőre van időpontom.

Esetleg aki tapasztalt hasonló dolgot, azoktól kérdezném a végkifejletét a dolognak.

Köszönöm!

18/l



dec. 8. 07:55
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsánat! november 8-9-10 között szedtem a gyógyszereket.
dec. 8. 07:56
 2/8 anonim válasza:
48%
Terhes vagy
dec. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ennyi késésnél már ki kellene, hogy mutassa, nem?
dec. 8. 08:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy terhes vagy, védekeztetek + 3 negatív teszt pár napos eltéréssel. Sajnos ezer féle oka lehet, ha néha kimarad akkor lehet még nem állt be teljesen rendszeresre vagy valami hormonproblémád van, vagy az antibiotikum kavart be, esetleg egy kis gyulladás az alhasi fájdalmak alapján vagy egy ciszta... Orvoshoz menj, ennél okosabbat nem tudsz tenni. :(
dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszodat. :) orvos után írok majd, hogy mi lett
dec. 8. 10:44
 6/8 anonim válasza:
Mi lett?
dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os: szombat van, hétfőre van időpontja a dokihoz.
dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mit mondott a doki?
febr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!