Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 30 éves nőként elhiszi az...

30 éves nőként elhiszi az orvos hogy szűz vagyok vagy mindenképp megvizsgál?

Figyelt kérdés
Álláshoz kell mennem nőgyógy vizsgálatra de még szűz vagyok.
dec. 9. 10:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

Elöször is miért ne hinné el?

Másodszor szüzeket is meg tudnak vizsgálni, csak más módszerrel. (Söt még egész kicsi, párn hónapos/éves lányokat!)

dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
22%
Nincs semmiféle kötelező vizsgálat és a nőgyógyász is csak akkor vizsgál meg, ha te azt akarod. Ha nem akarsz vizsgálatot, nem is kell elmenni. Max. behazudod a munkaalkalmasságin, hogy voltál, magánnál, azért nem látszik EESZT-n és mindent rendben találtak...
dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
Még nem hallottam olyan állásról ahol nőgyógyászhoz küldték volna az embert
dec. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a moderátor intézkedését!🙂
dec. 9. 11:01
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne hinné el. Van olyan nő is, aki kétszer ennyi idősen is szűz.
dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%

12

Ismeős 50 múlt és még szűz. Így alakult.


16

Rendőrség, honvédség pl. Csak mondom.


Kérdező:

Egy normális orvossal (magánban) meg tudod beszélni, hogy problémamentes vagy és nem szeretnél vizsgálatot, viszont kell az állás. Szerintem nem fog akadékoskodni.

dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%

Nem akarom elkeseríteni a kételkedőket (bár lehet hogy tényleg kamu), de rendőrséghez vagy bármilyen állami rendvédelmi szervhez az adminisztratív munkakörökhöz is majdnem ugyanolyan részletes alkalmassági kell (teljesen feleslegesen), mint a rendvédelmi feladatokat végzőknek. Adatrögzítőként dolgoztam a rendőrségen, EKG, nőgyógyászat, füll-orr-gégészet, fogászat, sőt még pszichológus is része volt a felvételinek - ezekre biztosan emlékszem, hogy kellettek, totál nem értettem miért - a szokásos tüdőszűrés, vérvétel, szemészet körön túl.


Ezenkívül vannak olyan cégek és pozíciók, ahol a juttatási csomag része egy kötelező (vagy kvázi kötelező) évenkénti vagy kétévenkénti menedzserszűrés vagy hasonló eü csomag.


Kérdező: ha nem hiszi el szépen kisétálsz és jelented a HR osztályon. Ennyire nem értek hozzá, de 30 évesen valószínűleg már nem olyan állapotban van a szűzhártyád mint egy 12 éves kislánynak, tehát kis méretű/gyerek vizsgálathoz való kacsával, hüvelyi UH-val vizsgálható lennél szerintem. Kenetvétel és UH lenne a lényeges, és van, amit hüvelyivel jobban meg lehet vizsgálni és/vagy plusz infót ad. Soha nem voltál még egyébként nőgyógyásznál?

dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Egyszer voltam erős vérzés miatt, de nem vizsgált meg. Tudom hogy megvizsgálnak szüzen is, csak azt nem tudom hogy így mennyire lenne fontos ez a vizsgálat. Sosem volt még panaszom, figyelek a higéniára, méhnyakrák elleni oltást is kaptam gyerekként.

Játékszert viszont már használtam, így ha mégis megvizsgálna, az plusz poén lenne, és nem biztos, hogy a "hasznomra" válna.

Nyilván ha nem lenne muszáj, kihagynám. De passz, én sem tudom.

dec. 9. 12:34
 9/30 A kérdező kommentje:

Amúgy rendőrséghez kell, igen.

A sok brom akinek meg kitörölték a válaszait azon meg csak mosolygunk most.

dec. 9. 12:36
 10/30 anonim ***** válasza:
32%

Jelezd, hogy nem szeretnél vizsgálatot. Elkezd majd győzködni, te pedig ekkor otthagyod. Én tuti ezt tenném.

Államiban nem fognak ezzel vacakolni, sok dolguk van, magánban pedig Te fizetsz, tehát lehetnek elvárásaid.

dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!