Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 30 éves nőként elhiszi az...

30 éves nőként elhiszi az orvos hogy szűz vagyok vagy mindenképp megvizsgál?

Figyelt kérdés
Álláshoz kell mennem nőgyógy vizsgálatra de még szűz vagyok.
dec. 9. 10:39
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
8, hivatásos voltál vagy nem?
dec. 9. 12:53
 12/30 anonim válasza:
21%
Áldásos szép kincset érő erény, egy csodálatos lány, aki házasságig tisztaságban él. Te minden igazi férfi álma lehetnél.
dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
79%
Ha használtál már játékszert, akkor nem vagy szűz technikailag, tehát nyugodtan megvizsgálhat (kenetvétel, UH), de valóban kicsi az esélye a HPV-nek ha nem élsz nemi életet és kaptál védőoltást. Egyeztess az orvossal, HR-rel - pontosan mit kell igazolnia, mindenképp kell-e kenetvétel stb. Nem voltam hivatásos, adminisztratív munkát végeztem, de csak egy rövid ideig.
dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
A rendőrség szempontjából szerintem indifferens hogy szűz vagyok-e, vagy sem, így szerintem ezt nem úszom meg.
dec. 9. 15:49
 15/30 anonim ***** válasza:
47%

15

A rendőrségnek csak egy igazolás kell, senkinek sem lehet rálátása az eü. dokumentumaidhoz. Tehát, az orvossal beszéld meg, hogy igazolás kell, hogy ott jártál, és rendben vagy, de vizsgálatot nem szeretnél. (Hogy miért, az az ügy szempontjából lényegtelen: nem akarsz, és kész.) Szerintem menni fog.

dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
29%
Úgy mégis miből gondoljátok, hogy egy szakember egy idegen hóbortja kedvéért vállalja a munkajogi következményeket? Amit aláír, azért ő felel. Nagyon szélsőséges esetben, ha mondjuk rákos a nő, ő pedig aláírta, hogy egészséges, még börtönbe is csukhatják.
dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Hasonlót írtam korábban is csak azt törölték. Szerintem is meg kell vizsgálnia ha ezt írják elő.

Gondoljatok csak bele. Lehet nemi bajom és élhetek aktív bemi életet de azt kamuzom hogy szűz vagyok ezért nem vizsgál meg? Kétlem.

dec. 9. 17:01
 18/30 anonim ***** válasza:
9%

17

Lehetetlen bizonyítani, és senkit sem érdekel. Szerinted elő van írva, hogy csak minmum P2-es lelettel lehet dolgozni a rendőrségen? Mondjuk azt sem értem, hogy egyáltalán miért van rá szükség...

dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező, Te mit szeretnél? Most akkor vizsgáljanak, vagy ne? Nekem eddig az jött le, hogy probléma mentes vagy, és nem akarsz vizsgálatot. Erre írtuk néhányan, hogy biztosan meg lehet oldani.
dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
26%
Megint a nőgyógyászos perverz érdeklődik a szüzes sztorik iránt :D
dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!