Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor tényleg futószalag...

Most akkor tényleg futószalag a nőgyógyászat vagy nem?

Figyelt kérdés

Emlékszem a gimiben jött egy középkorú férfi nőgyógyász felvilágosítást tartani a nemi betegségekről.

Ott kezdett furcsa lenni a dolog, amikor a fószer elkezdett beszélni arról,hogy milyen szép formás p.cikat lát tinilányoknál csakhát milyen rossz,hogy sokan már ilyenkor herpeszesek.

Most komolyan, ha bemegyek a nőgyógyászhoz, akkor végigfut az agyán, hogy na ez szép punci, ez meg nem?



dec. 15. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Igen,végigfut. Hisz ember. Vagy szerinted a nőgyógyász az mind robot? Nincs szeme?

Én ha elmegyek,márpedig mostanában sajnos már 4x voltam,és még ki tudja,hányszor kell mennem egy rossz citológia miatt, akkor benne van a pakliban,hogy megnéz a doki.

Dehát basszus, ez a szakmája.


Pont a múltkor nézett meg jobban az egyik,mint kellett volna. Olyan 10 mp-ig konkrétan bámult. Utána megkérdezte fura hangon, hogy császárom volt? Nyilván látta a heget is.

Nem mondom, hogy jólesett az a 10 mp, főleg úgy,hogy átéltem szexuális erőszakot.

De felnőtt ember vagyok, és felfogom,hogy minden embernek van szeme. Nem csukhatja be a doki se,mert akkor nem tudna megvizsgálni.

Vagy nézzenek tükörből,mint az araboknál? Az is milyen hülyeség már...


Ezt el kell tudni fogadni,hogy ő orvos. Ha meg is néz,lehet közben már a diagnózison agyal. Nem biztos, hogy azon,kit dugna meg,és kit nem!!! Neki felelőssége van,hogy mit ír le a papírra.

Ha meg közben tényleg megnéz,hát így jártam. Nincs csúnya p.-im, nézze. Csak gyógyítson is meg közben, bízhassak meg a diagnózisában.


Egyetlen doko követett el orvosi abúzust velem szemben. Az is nő volt. Ennyit erről. Ő tett is érte.


A férfi nőgyógyásznak ha van is kósza gondolata,azt legalább nem hallom.

dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Szóval röviden:


A te érdeked,hogy elmenj. Felnőtt aggyal felfogod. Onnantól kezdve meg nem ilyeneken agyalsz,hogy mit gondolhat az orvos. Mert nem tudhatod. Feleslegesen túráztatod magad rajta.

dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Volt már rossz élményem férfi nőgyógyásznál, nem is mentem többet... Sajnos a férfi nőgyógyászok egy része ilyen kivénhedt beteg fószerekből áll (biztos előfordul ez nőknél is, én még nem találkoztam vele) mint aki a te sulidba is ment.

Eleve nem is értem hogy jön a nemibetegséghez az, hogy egy tinilánynak hogy néz ki a puncija...

Inkább kifizetem magánban a nem kevés pénzt a női nőgyógyásznak, de nem kell ilyeken gondolkodnom legalább.

dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mármint hogy érted hogy bámult 10mp-ig? Állt feletted és nézte a p.dat?
dec. 15. 22:15
 5/14 A kérdező kommentje:
3# mi volt a rossz élményed?
dec. 15. 22:16
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Hagyjuk már. Sztetek egy nőgyógyász, aki kb aznap a 20. p*nát látja még mindig mustrálja a nőket? Sztem igenis gépként kezeli a szitut.
dec. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4!

Igen. Pontosan.

dec. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

5!


Amúgy 1es 2es ugyanaz a válaszoló vagyok.


Magánban nőnél voltam. Még a vizsgálóágyon félpucéron alulról. Mikor odalépett közel,és közölte,hogy vetkőzzek le felülről is.

Na az durva volt.

Úgy vizsgálta meg a mellem,hogy konkrétan 1 pár zokni volt rajtam összesen.

Az átélt erőszak miatt totál lefagytam,és mint egy robot,levetkőztem. Mikor kijöttem meg elsírtam magam.

Ezt mind 25ezerért művelte velem.

dec. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem különösebben érdekli már őket, persze kivételek, vagy tényleg ilyen beteg állatok is, akik élvezkednek a látványon, lehetnek köztük. Mondjuk nekem női orvos mondta, hogy milyen szép, lapos hasam van...
dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
47%

Szerintem aki nőgyógyásznak elmegyek, perverz.

Erős tippem, aki nem kellett más területre orvosnak, mert nem egy zseni, az lesz nőgyógyász. Ritka közöttük a jó szakember. Egy csomó inkompetens perverz.

dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!