Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor tényleg futószalag...

Most akkor tényleg futószalag a nőgyógyászat vagy nem?

Figyelt kérdés

Emlékszem a gimiben jött egy középkorú férfi nőgyógyász felvilágosítást tartani a nemi betegségekről.

Ott kezdett furcsa lenni a dolog, amikor a fószer elkezdett beszélni arról,hogy milyen szép formás p.cikat lát tinilányoknál csakhát milyen rossz,hogy sokan már ilyenkor herpeszesek.

Most komolyan, ha bemegyek a nőgyógyászhoz, akkor végigfut az agyán, hogy na ez szép punci, ez meg nem?



dec. 15. 21:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Ha ez igaz sztori, akkor a kedves nőgyógyász egy beteg állat. Az iskolában nem verte ki a biztosítékot a kijelentése? De bocsi, nehezen hiszem el, ha van is ilyesmi gondolata, akkor azt nyíltan kimondja egy iskolában… De az sem életszerű, hogy egy herpeszes puncinál megfigyelje, hogy amúgy milyen szép lenne…

Sose tapasztaltam egy orvosnál se, hogy ne pusztán egy vizsgálandó tárgy lenne az xy testrészem, hanem esztétikai szempontból lenne nézegetve.

10-es: És mi van akkor egy proktológussal, kórboncnokkal, idősgondozóval? Ők is betegek, s.ggben turkálásra/halottakra/sz.ros pelenkákra izgulnak?

dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

8as válaszom 0%. Empátia, EQ 0% a pontozók körében...


A pszichológusom szerint, amit a nőgyógyásznő művelt velem, az orvosi abúzus volt és fel kellett volna jelentenem a betegjogi képviselőnél.


Csak ugye nem megy az olyan könnyen. Eleve élőben beszélni sem tudok róla. Nemhogy még panaszt tegyek..

dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

11-es. Miért lenne kamu? Ez így történt. Nekem is fura volt, nem gondoltam volna, hogy ilyen szemszögből is nézhetnek a dokik..


12-es. Én nem pontoztalak le.. igazából az egyik doki az én mellemet is megnézte,eddig soha senki, de ez igen… mondjuk én nem voltam teljesen meztelenül. Ja és egy 70 éves vénség volt

dec. 17. 21:57
 14/14 anonim válasza:

Szerintem ez a részéről jó humor akart lenni. Csak a többség tudja, hogy ez nem az, hanem pusztán unintelligencia.

Osztom, hogy ritka az intelligens nőgyógyász. Ami a legnagyobb baj, az az, hogy alig van közöttük jó szakember. Nem tudnak pl egy fertőzést ügyesen kezelni. Össze-vissza tippelgetnek, felírnak antibiotikumot, ami sacc per kb, de azért hirdetik, ne otthon kezeld magad, menj szakemberhez. Nekem az egyik balf. úgy lehántotta a gyulladt nyálkahártyámat, hogy több hónapig gyógyult a seb, iszonyat fájt. Szégyen, hogy engednek ilyeneket praktizálni. Szerintem is ez felér egy erőszakkal. Lelkileg is totál megviselt.

dec. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!