Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos Ir vagyok. Nekem jó a...

Fruzsica kérdése:

Pcos Ir vagyok. Nekem jó a kalóriadeficit? Azzal fogynék? 85kg 168cm

Figyelt kérdés
dec. 17. 23:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Van a tipikus 180grammos szénhidrát diéta PCOS-re. Én azzal jöttem helyre. Nem nagy dolog magadnak osszedobni olyan kajákat amik beleférnek a 180grammba.
dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: persze, de fogyni csak akkor fog, ha kalóriadeficitbe is lesz. 180 g CH-t lehet úgy is enni, hogy közben baromi sok kalóriát eszel.
dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én annyit csináltam, hogy egy nap nem ettem többet 180gramm szénhidrátnàl , még csak nem is sportoltam és 2 és fél hónap alatt lement közel 10kg, úgy, hogy nem sanyargattam magam , és jobban is érzem magam azóta és azóta is így érkezem. De nyilván mindenki szervezete más.
dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Persze, van, akinek segít. Akinek az étkezésében a fő tétel a szénhdirát, és kevesebbet eszik, de nem pótolja mással, akkor nyilván fogyni fog.

Viszont ha valaki csak a CH-t nézi, aztán kipótolja sajttal, olajos magokkal, egyéb magas kalóriatartalmú cuccal, akkor nem fog fogyni.

dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is automatikusan csökkentette a kalóriát a ch csökkentés. Ha több zsírt próbáltam enni, rosszul lettem. Szóval valakinek működik, de nem mindenkinek.
dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!