Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezt a többször...

Mi okozhatja ezt a többször ismétlődő "remegést", rángást alvás közben?

Figyelt kérdés

Többször is előfordult már, hogy alvás közben arra riadtam hogy mintha remegnék, ezt nem tudom kontrollálni, a szemem "jár össze-vissza" mintha alvásparalízisem lenne, ahhoz hasonló, ,de nem az.

Ma hajnalban is volt, úgy emlékszem át is fordultam a másik oldalamra közben, próbáltam mozogni, mindig tudatában vagyok hogy mi történik, de nem tudom "leállítani".


dec. 19. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Cukrod rendben van? Hipoglikémiának pl tünete remegés, izzadás, nyugtalanság és el tudnám képzelni, hogy alvás közben lemegy a cukrod.
dec. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mióta áll ez fenn?

Történt valami napközben, suliban/munkahelyen stb.?

Mennyit eszel, iszol mostanság egy nap?

dec. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Cukrommal el tudom képzelni, hogy lehet baj, amúgy több hónapja de változó mikor jön elő. Volt olyan hogy egymás után kétszer volt egy éjszaka, volt hogy hónapokig semmi.

Semmi különös nem volt, fejfájásom volt előtte napközben meg hányingerem egész nap előtte.

dec. 19. 10:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyenkor olyan mintha nem tudnék egy helyre fókuszálni a szememmel, nehezebben kapom a levegőt.
dec. 19. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet esetleg pánik? Van ennek előélete, ha esetleg az a megfejtés?
dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!