Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom hogy jó helyre írom...

Nem tudom hogy jó helyre írom e de az mitől lehet hogy barátnőmnek hirtelen el kezdett fájni szex? Eddig nem volt ilyen probléma

Figyelt kérdés
dec. 23. 06:06
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Talán ha vele beszélgetnél, felnőtt módon, nincs-e valami magánéleti, családi, iskolai, munkahelyi gondja, ami miatt görcsös, jó-e neki, ahogy te csinálod, vagy ha úgy van orvoshoz menjen, akkor előrébb lennél.

Mert erre a legőszintébb válasz az, hogy tudja a f@szom.

dec. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudjuk? Miért nem kérdezed meg őt?
dec. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert nekem annyit mond hogy nem tudja. szerintetek nem őt kérdeztem előbb baszki? Nem írtam volna ide ki ha lenne más ötletem és arra gondoltam másnak is volt már ilyen és ő válaszol nem ti okoskodók
dec. 23. 07:35
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Lehet nőgyógyászati probléma, miért nem megy kivizsgálni?
dec. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Simán be lehet gyulladva a hüvelye. Vagy nem nedvesedik
dec. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Fertőzéstől elkezdve a lelki gondig bármi lehetséges. Első körben nőgyógyász, ha érez valami kellemetlenséget ott lent.
dec. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk! Első körben egy nőgyógyászati vizsgálat kellene!
dec. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!