Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek erről? Ez...

Mi a véleményetek erről? Ez mitől lehet szerintetek?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja ez megy. A menstruációm nagyon furcsa lett. Szeptemberben rendesen megjött, mint mindig, időre, 5 napig.

Aztán jött az október, október 1-től 10-ig tartott, majd október 28-tól november 5-ig. November közepe felé is volt, de csak 1-2 napig, nem emlékszem rá pontosan mikor, azt valamiért elfelejtettem beírni a mensis naptáramba. Aztán itt a december, december 1-től 7-ig, majd újra 19-től, ami még most is tart. De nem gyenge, erős vérzés..

Nem értem mi a baj, eddig nem volt gond vele soha.

November közepe felé vettem be egy esemény utánit, nemtudom, hogy az közre játszhat e, vagy valami amiatt lett más, bár kétlem, mert októbertől kezdődött ez az egész, nem novembertől.

Szerintetek?



dec. 28. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Akkor fáradj el a nőgyógyászodhoz, főleg ha oltott vagy. És ne hagyd magad lerázni, hogy "biztos csak hormon" ahhoz, hogy a méhtestrákot ki tudják zárni, ahhoz eü kaparás kell. Főleg erős vérzés esetén. Ha pedig jobba utána kotorsz és olvasol akkor az is kiderül előtted, hogy az oltott nőknél meg 10x-eződött a méhtestrákkal küzdő hirtelen fellépő tünetegyüttes, melynek egyik tünete az össze vissza erős vérzés.
dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beoltva.
dec. 28. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
2 Akkor is vizsgáltasd ki, legyen a kezedbe egy negatív eredmény inkább, mint egy III-IV.stádiumos pozitív.
dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz miért nem mész el,ha ilyen gondjaid vannak? Mit vársz, hogy mi lesz?
dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, mennyi idös vagy, a koroddal is összefügghet a dolog.

Ezek egyébként nem rákra utaló tünetek, ne ess pánikba.

Ettöl függetlenül menj el nögyógyászhoz és vizsgáltasd ki magat, sok oka lehet.

dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Eseményutáni eléggé felboríthatja a hormonháztartást egyébként, konkrétan fél évig lazán hazavágja a ciklusod. De egyetértek az előttem szólókkal, én is inkább utána mennék, mert jobb biztosan tudni, hogy mindent kizártatok.
dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, el fogok menni majd januárban mindenképpen.
dec. 29. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 40 felett lehetnek ezek perimenopauza tünetei is. De a szabálytalan menstruációt mindig ki kell vizsgáltatni, főleg, ha eddig rendben volt.
dec. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!