Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki hajlamos az aranyérre,...

Aki hajlamos az aranyérre, annak mennyire jó ötlet szülni?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam ezen, ugyanis nekem még nincs gyerekem, de szeretnék hamarosan. Viszont nekem volt már aranyér műtétem. Illetve azóta is előjön sajnos, változó intenzitással. És ugye terhesség alatt a súlytöbblet miatt, meg persze szülésnél, a gát tájék erőltetése miatt sokaknak előjön ez a probléma.

Valakinek van ezzel tapasztalata?



dec. 29. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Mit számít, ha terhesség nélkül is előjön?

Egyébként is egy kezelhető problémáról van szó.

dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Én is hajlamos vagyok aranyérre, de érdekes módon sem a terhesség alatt, sem a szülésnél nem jött ki. Azóta sem értem, hogy miért nem, persze rohadtul örülök neki, mert volt elég problémám anélkül is.

Legrosszabb esetben megműtteted megint..

dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kezelhető, de azért elég kellemetlen. Nyilván emiatt nem mondanék le arról, hogy gyerekem legyen. Csak gondolom, nem annyira egészséges, ha folyton előjön és műteni kell.
dec. 29. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is műtöttek vele, rá pár évre szültem. Én is féltem, és biztos voltam benne, hogy a következő műtét ott lesz a kórházban közvetlenül szülés után (azt mondták ott helyben, rögtön meg is csinálják), de furcsa módon még csak elő sem jött az aranyerem a kitolás alatt sem. A terhességnél sem. Még terhesen proktológussal megnézettem, a császárt emiatt nem indokolta. A szülésznőm kért erről papírt.
dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fú, most picit megynugodtam. Nyilván mindenkinél más lehet ez, de örülök, hogy van remény arra, hogy probléma mentes legyen ennek ellenére.
dec. 29. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szules kozben jott ki, de olyan nagy volt, hogy meg az orvos is megjegyezte, hogy o meg nem latott ekkorat.

Azt most engedjuk el, hogy nagyon megalazonak ereztem, ahogy ezt kimondta, mindegy, de tenyleg tragikus volt a helyzet, csak ezert irtam le 😅

Viszont 3 het alatt siman visszahuzodott, pedig en mar mutetre keszultem fejben vele es eltelt mar 2 ev, egyelore azota se jott ki.

dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Terhesen, szülésnél nem jött ki. Azóta viszont már rengetegszer. Szerencsére elég a kúp, műteni csak egyszer kellett, még terhesség előtt.
jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!