Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció? Hamarabb hogy...

Menstruáció? Hamarabb hogy múljon el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem hétfőn jött meg a mensim és szombat hajnalban utazunk el, de menni fogunk sokat vízbe is ( nem használok, használhatok betétet!!!!) És addigra lehet nem múlik el. Segítsetek hogy lehet hogy elmúljon szombat reggelig?? Nagyon fontos!!! Segítsetek! Azt olvastam ha ideges vagy hamarabb elmúlik ( hát eléggé ideges vagyok emiatt mert félek nem múlik el de el kell múlnia) meg ha c vitamint eszek akkor is hamarabb elmúlik. Ez igaz??? Köszönöm a válaszokat! Csak értelmeset ha lehet!

2023. júl. 13. 09:17
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
És ne írjátok a f.gátlót meg ilyenek. Ahhoz túl fiatal vagyok.... köszi.
2023. júl. 13. 09:19
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Semmi sincs, amitől hamarabb múlik el.

Hány napig szokott tartani? Elvileg mire utaztok, már majdnem elmúlik és nem lesz végig a nyaralás alatt.

Betétet nem használhatsz??? Akkor mit? Nem tampont akartál írni?

2023. júl. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Egy héttől több ideig elég ritkán tart egy egészséges menzesz. Attól is függ mióta menstruálsz, vagy még nagyon fiatal vagy, nem is állt be. Sajnos ez ilyen. Szombat este még kipihenitek az utat, bár nem tudom mennyi a távolság, vasárnapra már el kellene múljon, hogy tudj fürdeni.

Hamarabb semmivel nem múlik el. Ezek ilyen mítoszok.

Tamponnal mi a gond?

Igaz, én már nagyon felnőtt vagyok, átlag 4-5 nap a mensim, a második még úgymond erősebb, de tamponnal az itthoni medencébe simán elvagyok 1-2 órás cserével.

Ha a szüleid nem engedik, akkor viszont sajnos nem a mensi lesz a legnagyobb bajod az életben.

2023. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! 5 napig szokott tartani de félek hogy nem múlik el. Tampont akartam írni, csak az volt a fejemben hogy betétet vízben nem lehet. Ezért bocsi hogy elírtam. Van itthon 3 fajta vitaminom. Ha ma meg holnap is megeszek mindegyikből 1et akkor tuti elmúlik vagy annyira hogy már vasárnap tuti ne legyen? Köszönöm a gyors választ!
2023. júl. 13. 09:29
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem használhatsz tampont? Dehogynem, szűzen is lehet, csak a megfelelő higiénére kell ügyelni.
2023. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem múlik el, mit nem értesz ezen?


Ha nem tamponozol, akkor legfeljebb nem úszol, ennyi.

Nyugi, nem te vagy az egyetlen lány, akinek a medence partján telik a nyaralás. Kellemetlen, de sajnos ez van - én is jártam így jópárszor.

2023. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

Felesleges ezért vitaminokat szedni, nem fog elmúlni tőle. :)

De biztosan elmúlik a nyaralásra, vagy szinte már alig lesz meg. Ha még van 1-2 nap, akkor majd nem fürdesz azon a napon, utána meg már tudsz fürdeni is.

Amíg kell a betét, addig húzhatsz kis ruhát, rövid nadrágot, de attól még lehetsz a napon, parton. Ha már szinte egyáltalán nincs, akkor egy kis tisztasági betét is elég.

2023. júl. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Szia kedves 3.! Köszönöm a választ!! Fiatal vagyok ezért még nem engedik a tampont. Nem nagyon állt be de kb 5 napig vagy 4ig szokott tartani. Majd ha nagyobb leszek akkor engedik a tampont. Éppen az hogy 5 órás útra megyünk és reggel indulunk 6kor vagy fél 7kor, hogy utánna menjünk el ha odaértünk.
2023. júl. 13. 09:35
 9/27 A kérdező kommentje:
Kedves 7. Köszönöm a te hasznos válaszodat is! Rendben, remélem tényleg el fog múlni addigra. Oksi,ja és napra miért nem mehetek?
2023. júl. 13. 09:39
 10/27 A kérdező kommentje:
5. Válaszoló. Mondjuk azért nem használhatok mert túl kicsi vagyok hozzá?!? Hát szerinted miért nem használhatok? Mert nem engedik a szüleim és én nem vagyok olyan hogy ellent mondjak nekik.
2023. júl. 13. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!