Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől van? Mitől vérzek?

Ez mitől van? Mitől vérzek?

Figyelt kérdés
Majdnem egy hétig beteg voltam. Hányás, hasmenés. Semmit nem tudtam enni inni mert mind kijott belőlem. Örültem ha pár falatot kortyot tudtam inni de az is átment rajtam. Ma kezdtem el normálisan kajálni mert meggyógyultam. De a napokban azt vettem észre hogy kissé vérzek alul... Pedig nem most kéne és kicsit parába vagyok hogy miért. Rendszeres a menstruációm tehát az nem lehet mert fogamzásgátlót használok. Betegségem alatt szedtem gyógyszereket pl:b6 a hányingerre, normaflor meg ilyenek. Gondoltam arra hogy mivel nem volt bennem elég táplálék a szervezetem nem tudta feldolgozni a gyógyszereket ezért verezhetek. Szóval mitől lehet azt nem tudom..

jan. 4. 12:04
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Ha ment a hasad, akkor valószínű, hogy nem szívódott fel a fogamzásgátló. Esetleg antibiotikumot nem szedtél? Vagy valamilyen erősebb gyógyszert? Némelyik gyógyszer is gátolja a fogamzásgátló felszívódását.

Az a legvalószínűbb, hogy a hasmenés miatt nem szívódott fel a fogamzásgátló, ezért jelentkezik közti vérzés. Ilyenkor egyéb módon is javasolt védekezni, de a vérzés probléma általában a következő ciklusban rendeződik.

jan. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 ööm a helyzet az hogy nem gyógyszer formájában szedem a fogamzásgátlót. Hanem tapaszként
jan. 4. 12:31
 3/17 anonim ***** válasza:
De írtad, hogy még a folyadék is kijött belőled, akkor teljesen evidens, hogy nem szívódott fel több napi fogamzásgátló.
jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy ilyen fontos infó kimarad... Nem tudom, tapasznál mi van.
jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Aggaszt ez a dolog hogy nem tudom mitől lehet.
jan. 4. 17:20
 6/17 A kérdező kommentje:

Félek hogy mehszajsebem van vagy valami hasonlo😞

Erre is tudok gondolni

jan. 4. 19:02
 7/17 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy közti vérzés. Nézd meg a tapasz tájékoztatóján, hogy előfordulhat-e.
jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen betegség után sosem csodálkozok ha felborul a szervezetem, keress rá és ha nem kapsz magyarázatot akkor én még várnék mensiig, ha az rendben lesz akkor megnyugodhatsz, de szerintem nincs semmi baj, csak a gyógyszerek miatt lesz
jan. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8 én is remélem, hogy nincs baj. Nem fordult elő még ilyen. Konkrétan 2 héttel a mensi előtt elkezdtem vérezni. A gyógyszerre is gondoltam de arra is hogy méhszajsebem is lehet. De azt nem tudom meddig tartana szóval nem tudom.
jan. 11. 09:00
 10/17 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy a méhszájseb vérzik? Szerintem nem vérzik, és elég gyakori. Kezelik, és elmúlik, ha lenne is.

Hány éves vagy?

jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!