Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véreset pisiltem. Nőgyógyász...

Véreset pisiltem. Nőgyógyász vagy urológus?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel felfázva ébredtem,folyamatosan pisilnem kellett. Ittam sok vizet,vettem forró zuhanyt és megkezdtem egy levél walurinalt. A tünetek enyhültek,nap végére már nem is éreztem hogy valami bajom lenne. Ma viszont arra ébredtem hogy iszonyatosan pisilnem kell,nagyon kellemetlen érzés hogy kipisilem magam és olyan mintha még mindig kéne.. ezért megint ittam egy csomó vizet,meleg zuhany aztán amikot pisiltem volt benne egy vér darab. Nagyon megijedtem,mi lehet ez? Gyakran vagyok felfázva és nem tudom mi az oka. Talán a szex? Pár nappal mielőtt kijött ez rajtam volt szexuális aktus a párommal ,de nem tudom hogy attól-e. Milyen orvoshoz kell menni? Vagy mit csináljak?

jan. 9. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Háziorvos?
jan. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet attól. Olvass a nászutas hólyaghurutról.

Mindig szólj, ha szex közben a legkisebb kellemetlenséget is érzed, ne nyomja az alhasadat semmi aktus közben, váltsatok pózt ha másképp nem megy ez, utána pedig azonnal menj el pisilni.

jan. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Urológus. Főleg, hogy gyakori, visszatérő nálad a fertőzés is. A háziorvos valószínűleg ad egy doboz antibio-t, de az eddig se segített. Az előzőnek egyébként igaza van, de ez nem ok arra, hogy ne menj el egy (normális) urológushoz, a kivizsgálás nem ártana.
jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem beutalóköteles az urológia, szerintem mielőbb menj el.
jan. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem érzek kellemetlenséget szex közben, mindig pisilek és zuhanyzok utána,és még így is kijön gyakran:( urológus azt meg tudja szüntetni valamivel hogy mindig visszatérjen? Nagyon zavaró már,van erre hosszútávú megoldás?
jan. 9. 09:17
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Reálisan inkább te tudod megszüntetni, az orvos ahhoz kell, hogy segítsen ebben és kivizsgáljon. Varázspirula nem lesz, sajnos.
jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hosszútávú megoldásokat urológus szakember tudhat, ez az ő szakterülete, pl. esetleges fertőzés megállapítása-kezelése.
jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jelen esetben hàziorvos, vigyèl neki vizeletet is. Ez az àllapot nem tűr időpontkèrèst.

Ha ilzen sűrűn előfordul, mindenkèppen urulógus kell majd. De első körben hàziorvos.

jan. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
? Urológián sürgősséggel be szokták engedni azt, akinek hirtelen problémája van.
jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mechanikai kiinduló oka is lehet, a szeméremcsont és a hímvessző közt meggyűrögetett húgycső, meg hólyagalap mikrosérülései, azért írtam a pózváltást. Akkor meg hiába szedsz folyton gyógyszert, át kell venned az irányítást.

Egy kivétel van, ha kisgyerekként is mindig felfázós voltál, mert akkor eleve hajlamod van az E coli húgyuti megtelepedésére, ami tényleg tartós gyógyszeres kezelést kíván.

jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!