Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális betegség?

Hormonális betegség?

Figyelt kérdés
Fél év alatt 15kg híztam, Drovelis fogamzásgátlót szedek kb 3éve, 20éves vagyok. Életmódomban nem történt nagy változás, hogy ilyen mértékű hízást eredményezzen .Combomon belül borzasztó sok piros és csúnya stria jelent meg…de teljes hosszában végig. Voltam vérvételen elvileg koleszterin pajzsmirigy rendben van de mégis úgy érzem hogy valami nincs rendben a testemmel mert sose voltam husis alkat. Valamint nagyon aggasztanak ezek a ronda piros striák így nyáron fix nem tudok felvenni rövidnadrágot mert még a térdem vonalában is vannak :((

jan. 10. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:

A vérvételt ki elemezte ki, endokrinológus? Ha nem, akkor érdemes endokrinológushoz elmenni.


Kitartást, tudom, milyen érzés, nekem a combomon lettek striák, és a térdemen, borzasztó. Kivizsgálás folyamatban van még...

jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen belgyogyaszaton vizsgaltak meg a leletet:(

Szegeny kitartast!

Illetve meg jut eszembe h tunetnek megjelentek ilyen allergias csalankiutesek az arcomon a semmibol..akar kezemen is neha elojon

jan. 10. 23:38
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Tönkre tetted magad. Nincs már mire várni, le kell állni a tablettával mielőtt egy infarktust kapnál.


Fél év alatt 15kg nagyon sok. Gondolom előtte se voltál sovány

jan. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oo de. 54.kilo voltam, szerintem az nem dagadt:)
jan. 11. 09:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen magassághoz voltál 54kg, illetve az eloszlásról fogalmam sincs (izomzat, medencecsont szélessége, vállszélesség, mellek mérete), de nem is annyira lényeges.


Nagy hiba volt részedről, hogy ennyire elengedted magad. Ugye szeded még a fogamzásgátlót? Szerintem ne tedd, hiszem egyértelműen ezzel hozod összefüggésbe a hízást.

jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na akkor itt az ideje, hogy abbahagyd azt a nyomorult fogigátlót és inkább a korai nemi élettől tartózkodnál.
jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És mindenképp kell egy orvosi vizsgálat.
jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Házasként pedig a nemi életben természetes családtervezés, azaz tartózkodás termékeny napokon - akkor sem tablettás mérgek.
jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!