Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvoshoz kellene ezzel...

Milyen orvoshoz kellene ezzel fordulnom?

Figyelt kérdés

eléggé pattanásos az arcom, nagyon szőrösödök és könnyen be is gyulladnak a tüszők, főleg bikinivonalnál

a menzeszem se teljesen rendszeres, sok a mindennapi folyásom, és kellemetlen szagú

észrevettem, hogy mintha a hajam is ritkulna

nőgyógyászati szűrésre évente járok, semmi különöset nem talált, a petefészekkel van egy apró gond, valami olyasmi, hogy nem mindig teljes a peteérés, de egyszerre sok pete érik

teszt szerint van némi glutén érzékenységem, de amúgy meg semmi bajom, változatosan eszem, nem tartok diétát

sejtem, hogy valamiféle hormonprobléma lehet, de nem tudom, hogy ezzel hova kellene fordulnom



2018. okt. 12. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Endokrinológia.
2018. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Miért hanyagolod el ennyire magad nőként?


Neked nem egy problémád van, hanem sok.


Gasztroenterológia, Endokrinológia, Nőgyógyászat-ez minimimum 3. problémát sejtet nálad.

2018. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

*a petefészekkel van egy apró gond, valami olyasmi, hogy nem mindig teljes a peteérés, de egyszerre sok pete érik


Ez nem apró gond, hanem nagyon nagy gond.

2018. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Ok, kérdező, az 1-es vagyok, met látom, hogy megy az észosztás a semmiből.


A tüneteid kísértetiesen emlékeztetnek a PCOS és IR tüneteire. Ez gyakran együtt jár pajzsmirigy-bajokkal is.

Tehát: endokrinológia ÉS olyan nőovos, aki PCOS-t kezel.

2018. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! te legalább értetted is a kérdést :) megy a zöld kéz
2018. okt. 12. 12:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Háziorvos! Majd ő tudja, hogy először hová, utána megy minden sorban.
2018. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!