Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs bugyi használata...

Menstruációs bugyi használata mennyire összeegyeztethető a hétköznapokkal?

Figyelt kérdés

A Redy és hasonló menstruációs bugyik, mennyire lehet jól használni őket a hétköznapokban? Mennyit bírnak ki? Kibírnak ezek is egy teljes napot normál vérzés esetén?

Ha nincs otthon az ember is használhatóak?

Aki ilyen mensibugyit használ, hogyan oldja meg benne a mindennapjait, amikor például huzamosabb ideig nincs otthon? Mennyire alkalmazhatóak jól a mindennapi teendők mellett ezeknek a mensibugyiknak a használata?



jan. 13. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Én imádom, már csak ezeket használom.

Nekem egy egész napot nem bír ki, nap közben egyszer cserélni kell, de láttam már olyan változatot, amihez nem kell levetkőzni, patentos. Ha nem tudsz olyat szerezni, és cserélni sincs lehetőséged, én van hogy kettőt húzok fel és akkor atombiztos:-D Bár az én vérzésem az első 3 napon rengeteg, a maxi betétet is 2 óránként kellett cserélnem.


Én csak ajánlani tudom.

jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De amúgy ezt hogy kell elképzelni? Egész nap ott ülsz a saját véredben? A betét is kényelmetlen ilyen szempontból, de azt legalább egy mozdulat cserélni. El nem tudom képzelni ezzel egy hétköznapom. Vagy pl hogy grasszálok a folyosón egy bugyivan a kezemben, majd visszafelé meg a teli bugyival a kezemben? Vagy hogy? Nem rosszindulatból képzelem, de tényleg nem tudom elképzelni
jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Bocsánat, hogy nem tudok érdemben válaszolni, de az 1. válaszolótól kérdezném, hogy milyen bugyit használ? Mert nekem egyik sem bírta pár óránál tovább, még akkor sem, ha nem volt túl erős a vérzésem. Redyből van kétfajta, de nekem az a bajom vele, hogy elől túl rövid a nedvszívó réteg, a DM-es Jessa egész jó, de az sem erős vérzéshez, illetve van még Dorinám is, ami egész tűrhető, de viszonylag hamar kinyúlt.
febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3as, nekem elég sok féle van, magyarból az Its Redy legerősebbje (ezt sajnos már nem lehet kapni) nekem nagyon erős vérzésnél is max kettő kell egy nap.

Van modybody márkájú, ezt is szeretem nagyon

Leggyengébb napokra pedig Wish ről rendelt, nekem ezek is teljesen jók.


4es:Miért te mikor cserélni mész először egy bontatlan majd egy használt betéttel a kezedben grasszálsz a folyosón? Ugye hogy nem... Én ikeás zárható zacskót használok a bugyik tárolására, van egy a tisztának, és egy a használtnak, és cserélni pedig táskával megyek, ahogy kb mindenki.


Nem érzek semmit, nem diszkomfortos, ha úgy látom kezd megtelni, cserélek, nem ülök a saját véremben jobban mint egy betétnél, vagy egy tamponnál.

febr. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem, nem táskával megyek 😀 már miért mennék azzal? És persze higy nem hozom visszafelé a kezemben, mert kidobom. Hát nem tudom, nekem továbbra is elég visszataszító dolog.
febr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy mivel ez egy bugyi, mindent le kell szednem magamról, hogy cserélni tudjam....szerintem ez iszonyú körülményes. Aztán hurcolom a véres bugyit egy szütyőben a táskámban buszon, villamoson hazáig... úgy hogy darabja 10-15 ezer Ft vagy több...hááát tényleg nagyon csábító
febr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

5ös, akkor te betéttel a kezedben grasszálsz a folyosón, táska nélkül?

Nyugi, nekem a betét meg a tampon undorító. És nem, nem kell mindent leszedni magadról, melltartó, pulóver maradhat. Kivéve, ha betétet is meztelenül cserélsz.

értem hogy neked nem szimpatikus, de ne ítélj el olyat amit ki se próbáltál, nem tudod hogy működik. Én pl rendszeresen érzem az állott vérszagot azoknál akik betétet használnak és nem cserélik óránként, nekem az a szag gyomorforgató. Mensibugyinál nem érzem.

febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köszönöm kedves 4-es! Kipróbálom az általad említett bugyikat is.
febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!