Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati rákszűrésre...

Nőgyógyászati rákszűrésre hogy kérnétek e-mailben-ben időpontot?

Figyelt kérdés

Írjam bele konkrétan, hogy xy orvoshoz rákszűrésre szeretnék időpontot vagy citológiai vizsgálatra szeretnék időpontot kérni?


Vagy csak simám xy orvoshoz szeretnék időpontot és majd ott elmondom h miért jöttem?


Telón nem szeretném hívni mert munkába vagyok és mire az én munkaidőm lejár az övék is és állandón el is felejtem.

Szeretnék túlesni rajta.


jan. 15. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Írd bele konkrétan, bár én mondjuk kizartnak tartom, hogy e-mailben adnának időpontot
jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2024-ben mitől lenne kizárt?


Ki van írva az oldalra hogy e-mail-bem és telefonon lehet náluk időpontot foglalni.

A tel számot eddig bármikor hívtam akkor nem vették fel, később visszahívtak. Ügyfelek+ kollégák vannak az irodában nem alkalmas, hogy bármikor visszahívjon.


Számomra inkább az a fura, hogy nincs egy időpontfoglaló oldaluk, ahol 2 perc alatt tudok foglalni/lemondani. Látom a szabad időpontokat, tudok választani. Én nem szeretem azt, hogy telefonba mond egy időpontot, aztán gyorsan mondjam, hogy oké e. Szeretem átgondolni, hogy mikor, hova viszem a gyerekeket , éppen hova tudom őket, leadni ha kell stb. stb.

jan. 15. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk épp azért, amit később leirtal: egy e-mailben elég nehézkes és lassú megbeszelni egy időpontot
jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Irj le mindent. Kihez, mire es mikor jo
jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3:

Ne nevetess már.

A mai világban , ahol minden online történik?

Mitől lenne nehéz?

Ott ül egy ügyintéző akinek 8 órában annyi dolga van h felvegye a telefont válaszoljon az e-mailek-re.

Nem percenként csörög az a telefon.

Leír 3 időpontot, én pedig visszaírok, hogy melyiket szeretném.

Mi ebben a nagy dolog?

Nekem annyi volt a kérdésem, hogy rákszűrésnek vagy citológiának szokták e hívni (ugyanúgy ha telón hívnám sem tudnám) és hogy kell e részletezni, hogy milyen vizsgálatra szeretnék menni, ugyanis én telefonon sem szoktam bejelenteni az ügyintézőnek, hogy én milyen vizsgálatot szeretnék csak hogy xy orvoshoz kérek időponton.


Elég gáz lenne, ha a mai világban valaki ne tudna egy e-mail-ben történő bejelentkezést kezelni.

jan. 15. 15:27
 6/6 A kérdező kommentje:

Az meg, hogy nekem mikor jó szerintem senkit nem érdekel nem ők fognak igazodni hozzám, hanem én hozzájuk (ha tudok).

Leírja a szabad időpontokat, és én kiválasztom hogy melyik számomra a megfelelő. Ezt nem kell annyira túlgondolni.

jan. 15. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!