Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hete tartó menstruáció?...

Cilike2 kérdése:

3 hete tartó menstruáció? Rutascorbin?

Figyelt kérdés
22 éves szűz lány vagyok, először fordult elő életem során, hogy ennyire elhúzódott a menstruációm, körülbelül 3 hete tart már. Az elején ‘normális’ volt, voltak gyengébb és erősebb napok is, eleinte nem gondoltam rosszra, hogy elhúzódott kicsit tovább mint egy hét, mert az előző kimaradt. Most nagyon idegeskedek mert szakdolgozatot fejeztem be és hamarosan államvizsgázok biztos ez is közre játszik. Amikor a 2 hetet elértem bejelentkeztem a nőgyógyászhoz, aki azt mondta a női hormon rendszert olyan könnyű megborítani, és nincs nagy baj főleg, hogy először fordult elő. Kért tőlem hormon labort, illetve Rutascorbint mondta, hogy szedjem. Egyelőre nem érzem a hatását, 3 napja szedem már, és nem csökkent. Tudtok javasolni még módszereket hogyan tudnám csökkenteni? Valaki szedi a Rutascorbint vagy volt már neki elhúzódó menstruációja? Az orvos azt mondta szedjem 10 napig, de ha pár napon belül nem csökken vagy javul akkor felhívom. Köszönöm aki elolvasta, építő és hasznos jelleggel írjatok kérlek.

jan. 16. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak annyit lehet mondani, amennyit az orvos. Ha stressz és hormonok okozzák, akkor egy idő után biztos el fog múlni. De az a legbiztosabb, ha 10 nap után visszamész ha továbbra sem áll el. De ha nem tapasztaltál más, kiugró tünetet, biztos nincs nagy probléma, a legapróbb stressz is feldöntheti a ciklust.
jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát tényleg csak várni tudsz egyelőre. A rutascorbin azért nem csodaszer. De a hormonrendszer érzékeny, nagy stressz simán bele tud avatkozni.
jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!