Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 éve nem menstruálok anorexia...

3 éve nem menstruálok anorexia miatt,híztam de még mindig semmi. Jó ötlet hormonokat szedni?

Figyelt kérdés
jan. 20. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Az egészséges életmód a jó ötlet.
jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Meg ne forduljon a fejedben.

Folytasd tovább a hízást, egészséges, változatos étrenddel.

Ha tudsz eleget angolul, ajánlom youtubeon sannw vloet videoit. Van benne amiben arról mesél ő hogy szerezte vissza

jan. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 qborka ***** válasza:
0%

A nem menstruálás nagyon nem egészséges állapot,feltételezem,még fiatal vagy.

Az ún. "egészséges életmód" önmagában nem elég a hormonális egyensúly helyreállítására.

jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy ez a jó út.
jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges. Amíg nem normális a testsúlyod - az nem egyenlő azzal, amit az anorexiás agyad annak hisz -, nem fogsz menstruálni.


Ez tény. A hormonokkal csak azt a nemlétező ciklusodat is kinyírjátok, ami azt jelenti, hogy amikor abbahagyod, 99% olyan összevissza lesz meg - ha egyáltalán! -, hogy csak a fejedet fogod.


Híznod kell, MÉG!, mert egyelőre még mindig alacsony a súlyod.

jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Én is voltam anorexiás. 168 centi vagyok, 53 kilósan jött "vissza" majd tízév után.


Azóta normális, bár sajnos fogytam egy betegség miatt, de még mindig megvan hálisten.

jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem jó ötlet, valószínűleg még nem érted el az ideális testsúlyt nekem is pont azokkal az adatokkal jött vissza mint az előzőnél, nekem 8honapig nem volt és miután ra tértem a jo útra pár hónap alatt vissza jött ahogy az életem is:)
febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!