Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csikló megnagyobbodása PCOS...

Csikló megnagyobbodása PCOS tünet?

Figyelt kérdés

Ha előre nyúlik és sokszor irritálja a nem szoros bugyi is, mert nem fedi be rendesen a bőre, akkor érdemes hormonvizsgálatért fizetni? Honnan lehet tudni, ha csak genetikai oka van?


Van aki a szörzet erősödésére is azt mondta, hogy alkati kérdés. Mi lehet az igazság



jan. 21. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt most kicsit zavaros nekem a dolog, de lehet én értelmezem rosszul

Előrenyúlik, mint hogy alapjáraton olyan, vagy izgatottság alatt? Mert utóbbi alatt érzékeny lesz..

De amúgy nem hallottam még ilyet, hogy valakinek ez PCOS lenne, honnan jön a gondolat, hogy az lennél?

jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Alapvetően is úgy látom kiáll, ha guggolok. Ha valami hozzáér, akkor meg sokkal nagyobb lesz
jan. 21. 15:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bugyi nélkül sem fedi le teljesen a bőre?
jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, ugy se fedi mindig.
jan. 21. 15:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha guggolásnál kiáll az szerintem még nem gond. És azt sem gondolnám, hogy PCOS tünete lenne. Mióta tapasztalod és hány éves vagy?
jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem mitóta ilyen, de középsuliban már biztos ilyen volt. 20 vagyok.


A privátosnak mondom, hogy nincs letapadva semmi, mosom rendesen

jan. 21. 16:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A komoly férfihormon túlsúly okozhat megnagyobbodást. PCOS járhat ilyen tünettel, érdekes megnézetni a hormonjaid. De az is lehet, hogy csak genetika és minden rendben veled.
jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok Szerintem biztos, hogy csak genetika. Férfiaknál is van akinek nem fedi teljesen a makkot a bőre.
jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mellékvese hormonokat néztek neked? Néha az okozza.
jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen az is okozhatja.
jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!