Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek ciszta okozhat...

Petefészek ciszta okozhat komolyabb problémát?

Figyelt kérdés
Alhasi fájdalmakkal menetem vizsgálatra. Megállapitotttak l,hogy van egy 2 cm-es petefészek cisztám. Azt mondta az orvos 2 hónap múlva menjek kontrollra,egyelőre nem kell rá kezelés,mert előfordul,hogy felszívódik. A tünetem azóta se szűnt meg,továbbra is fáj a hasam. Fogamzásgátlót szedek,menstruációm normális. Aki volt hasonló helyzetben mi oldotta meg a problémát?

jan. 21. 17:10
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom fenn áll-e még probléma, tavaly volt petefészekciszta műtétem, én azt javaslom, hogy ne várakozz, hogy felszívódik-e magától, rettenetes fájdalmaim voltak nekem is, egy 6 centis cisztától, végül nem maradt más csak a műtét, mely során eltávolításra került mindkét petevezetékem is. Igen felszívódhat, de ülni és várni nem a legjobb döntés saját tapasztalatom szerint. Pár napja voltam nőgyógyásznál, kontroll vizsgálaton, most a bal petefészkemben találtak cisztát, már 4 centis, gyógyszert kaptam rá, ami vagy segít majd vagy pedig ismét műtétre kerül majd a sor.

febr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Most múlt el a menzeszem pénteken megyek orvoshoz.
febr. 5. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!