Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyenge menstruáció , menstruác...

Gyenge menstruáció , menstruáció után átlátszó folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már előző menstruációmkor is észre vettem hogy gyengébb a vérzésem és rövidebb ideig tart és még azt is hogy mielőtt megjőnne 2-3 napig barna folyásom van a mostani menstruációm is igy történt 2 napig barna folyás majd kb egy és fél napig vérezgettem de azt se nagyon szóval egy betét elegendő lett volna majd 1 napig megint barnáztam és mára már semelyik nincsen de azt vettem észre hogy ha megtörlöm a wc papíron vizes átlátszó folyás van ez nem tudom mi lehet élek nemi életet de a barátommal védekezünk mindig óvszerrel de esetleg ez lehetne egy terhességi tünet bár más terhességre utaló tünetem nincsen és a mostani menstruációm késett pár napott ( sosem pontos) előre is köszönöm a segítséget esetleg valakinek hasonló volt már?



jan. 21. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Ezek nem terhességre utaló jelek, volt menstruációd, és védekeztetek is.


Barna folyás utalhat hormon problémára, ha rendszeres, pár alkalommal nem gond, de ha mondjuk hónapokig tart, érdemes orvoshoz menni egy vérvételre.


Hadd kérdezzem meg, hogy mit értesz az alatt, hogy sosem pontos a menstruációd, hány naposak a ciklusaid?

jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
30-32 napos körülbelül de van hogy 2-3 napokat inkább késik
jan. 21. 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Progeszteron hiány lehet.

Ha később is előfordul,és nem csak átmeneti egy vérvétel igazolja.

jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!