Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek-e terhes?

Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés

December végén menstruáltam, január 2án lefeküdtünk a barátommal, de még javában megvolt.

Fürdés közben csináltuk védekezés nélkül kb 5 percig, aztán az ágybán még kb 5 percig, aztán beparáztam és húzott gumit.

Nagyon régóta együtt vagyunk, korábban évekig megszakításos módszerrel "védekeztünk", de sose lett baj.

Mensi alatt még sose szexeltem, ez volt az első.

Az aktus után felerősödött a vérzésem, és el is húzódott, 7 napig volt meg vegül.

Most 23-án már érzem hogy nagyon fáj, érzékemy a mellem.

Mondjuk ez lehet a PMS-től is, mert nekem mindig nagyon fáj mensi előtt a mellem, de most különösen korán elkezdett fájni, kb peteéréstől számítva.

1 hét múlva kell megjönnie, de már most alig tudom felvenni a melltartómat, úgy feszül.

Ennyi idő alatt még nem lennének tünetei a terhességnek ugye?

Endokrin beteg vagyok egyébként, pajzsmirigy hormont szedek alulműködésre.

Fog.gátlót nem szedhetek, egy genetikai rendellenesség miatt.


Mennyi az esélye a terhességnek? Előváladéktól valóban terhes leszek?

Számít, hogy épp megvolt a mensim amikor együtt voltunk?


Nagyon nem szeretnék még gyereket, 22 éves vagyok.


Válaszokat köszönöm!


jan. 23. 10:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Előváladéktól akkor lehetsz, ha előtte is volt szex, és a spermiumot a köv alkalomnál az előváladék szó szerint beléd mossa.

De ha eddig is mindig megszakítással voltatok együtt ,akkor ez most miben más? Akkor nem parázol?

jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Előtte nem volt szex 3 napig és ezen alkalomkor se élvezett el bennem.

Azért félek, mert menstruáció alatt voltunk együtt, nemtudom hogy nagyobb-e az esélye így a terhességnek

jan. 23. 10:55
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem pont annyi az esélye, mint máskor,megszakítással.

Tény, hogy még lehetett érett a petesejted, de ha még napokig megvolt utána, nehezen tapad meg így.

jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

Menstruáció alatt pont, hogy kisebb az esélye. (Biológia)


A megszakítás meg nem védekezés.


Az élet bármikor utat törhet magának, szóval ha nem akarsz "bajt" akkor védekezzetek..

jan. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Rendben, máskor észnél leszünk. Azért ha nem jön majd meg vagy késik, mindenképp csinálok tesztet, de remélem vaklárma az egész.

A mellfeszülés/fájdalom akkor egyértelműen annak a jele, hogy hamarosan meg fog jönni?

jan. 23. 11:05
 6/21 anonim ***** válasza:
51%

Valószínű, bár ez remélem máskor észnél leszünk, nem túl hihető ha évekig nem foglalkoztál ezzel.

Biológia ide vagy oda, én mensi előtti nap estem teherbe.

jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

6 éve vagyunk együtt, az első 2 évben csinaltuk megszakítással, utána folyamatosan csak gumival.

Ez volt évek óta az első alkalom, hogy megint gumi nélkül, de a közepén megint gumival és el sem ment belém.

jan. 23. 11:13
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

Lehetsz. Az esély mindig megvan rá. Vissza kerestem neked egy érdekes kérdést.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Lehetsz. Ismerősöm pl menzesz alatt esett teherbe.


Nem akartak babát, de jaj, mesi alatt úgysem lehetséges a terhesség.


Nem tudom, hol volt biológia óra helyett, de igen, bármelyik napon teherbe eshet a nő.

jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Van rá esély
jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!