Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik tisztasági betét vált...

Melyik tisztasági betét vált be a legjobban? + Mit csináltok azzal a fehérneművel, aminek az ülete kicsit kimaródik?

Figyelt kérdés
jan. 27. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Always hagyományosát szeretem a legjobban de én nem használom mindig, mert rettentően szárítónak/zavarónak/pelenkahatásúnak érzem az összes fajtát.

Nem csinálok vele különösebben semmit, nekem alapjáraton kicsit több a folyásom, mint másoknak, így sajnos-nem sajnos az összes bugyimat olyan. A fehérfolyás kicsit savas, úgyhogy természetes hogy fog kicsit egy erősebben színezett alsón változtatni. Egyetlen megoldásom talán, hogy pasztell színeket vásárolok és így nem olyan feltűnő a helyzet, de rajtam kívül amúgy se látja senki más.

jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Mi az az ület?
jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
2. Vszinüleg ülep.
jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Nyelvtanilag mindkettő helyes, az ület és az ülep is.

jan. 27. 15:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Facelle Classic tisztasági betét vált be. Nagyon puha, nincs pelenka hatása.


A bugyikkal semmi különöset nem csinálok. Lecserélni őket ha a kimaródás nagyobb/látványosabb lesz.

jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4 igaz, nem ismertem ezt a szót
jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mosható pamut tisztaságit hordok. Azóta nincs semmilyen kóros folyásom.
jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Carefree a kedvencem, évek óta csak azt használom tisztaságiból.

Az alwaystől "bepállik" az alvázam, az borzasztóan műanyag az én bőrömnek.


az elszíneződés meg... Ami már nem szép, azt befogom menstruációs időszakra, azokat nem sajnálom ha plusz "balesetesek" lesznek

jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a Carefree vált be.
jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én mindig is Alwayst használtam, abból minden fajtát. Éjszakait és nappalit egyaránt, szerintem az a legjobb
febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!