Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Fertőzés vagy...

Ez mi lehet? Fertőzés vagy normális?

Figyelt kérdés

Nekem mielőtt megjött akkkors is fehérfolyásom volt megjött utána is. Valakinek csak előtte van nekem mindig. Ez normális? Lehet hogy ez nem fehérfolyás hanem "Fertőzöttfolyás" ? Viszket a szeméremdombom is. Ez most hüvelygomba vagy fertőzés? Viszketni ott "alul" nem szokott.

HELP!!


2010. okt. 23. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is állandó a folyásom,szerintem ez természetes.Ha nincs kellemetlen szaga,túrós állaga,és a hüvelybemenet környékén nem viszketsz,szerintem nem fertőzés.A szeméremdombod viszkethet befülledéstől,vagy attól is,hogy "karbantartod" az intim régiódat(amikor elkezd visszanőni a szőr,nekem szokott viszketni).De a biztos mindig csak az,amit a nőgyógyász megállapít,úgyhogy szerintem keress föl egyet.
2010. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen a szeméremdomb a borotválástól is viszkethet. Ha nincs a folyásnak kellemetlen illata, akkor nincs baj.
2010. okt. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem sincs kellemetlen szaga, de enyhen viszket, es a parom azt mondta h 2 napja neki is kezdett viszketni, de nincs semmi elvaltozas nala sem, csak viszket.. nem tudom mit csinaljuk..
2010. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!