Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy a tusfürdő irritál...

Lehet, hogy a tusfürdő irritálja a húgycsőnél?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy naponta reggel este minimum megmosom magam ott lent, nekem így komfortos. De van,hogy háromszor is megtörténik ez. Tusfürdőt használok, mert a nőgyógyász nem ajánlja az ilyen intim mosakodókat és én sem szeretem. Eddig semmi gondot nem is okozott a tusfürdő. Viszont két hete érzem kb, hogy nem egyfolytában, de napjában többször is viszket pont ott a húgycső bemeneténél pár mp-ig ,aztán elmúlik órákra. Gombám , és húgyúti fertőzésem nincs, ezt alig egy hete nézte a doki. Lehetséges, hogy érzékeny vagyok a tusfürdőre ott? De akkor eddig miért nem ? Volt más is így? Tudom, hogy sokan arra esküsznek,hogy elég csak langyos vízzel ezen a részen megmosni, de én attól nem érzem azt, hogy tiszta lennék.
febr. 3. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Lehetséges. De van egy csomó intim mosakodógél, vegyél és próbáld ki.
febr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kitana. ***** válasza:
71%
Tusfürdőnél szerintem jobb az intim mosakodó gél is ezerszer. Nem hiszem, hogy a nőgyógyászod azt mondta volna, hogy mossad tusfürdővel. Az intim gélből is van sokféle, biztos találnál olyat, ami megfelelő.
febr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
46%
Azt még el tudom képzelni, hogy az orvosod az intim mosakodókat nem ajánlja, de a tusfürdő sokkal rosszabb, az irritatív hatású húgycsőre, végbélnyílásra, stb. Most sima szappannal.
febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem használhatok és nem is fogok használni egy nőgyógyászati műtét miatt ami miatt nem ajánlja nekem több doki sem. Nyilván a tusfürdő sem jó, de akkor marad a Dove szappan, arról azt hallottam, intim tàjékra jó.
febr. 3. 12:23
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Oké, de akkor valami más kell, ha a tusfürdő sem jó.
febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Leírtam, mit fogok használni. Most olvastam utána. Ez most olyan, mint hogy az első válaszoló írta, hogy használjak intim mosakodót mikor leírtam, hogy nem használhatok 🤦....
febr. 3. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a tökömnek teszel fel kérdést, ha tudod, mi kell neked? Van hatszáz féle intim mosakodó, olyan is, ami hipoallergén, én például azt használom, mert mindenre allergiás vagyok, a Dove szappanra is. 🤷
febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szappan a legrosszabb.. Nem tudom milyen nőgyógyászati műtéted volt amire az intim mosakodó nem jó, de a tusfürdő/szappan igen.. Egyébként vannak natúr tusfürdők illatanyag nélkül, érzékeny bőrre.
febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!