Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eseményutáni tabletta hónapokk...

Eseményutáni tabletta hónapokkal később okozhat ilyesmit?

Figyelt kérdés

Szorongással jártam már pszichológushoz de már 4 hónapja nem voltam, mert jobban voltam. A január egy pokol volt. Részben amiatt mert szembesültem vele mennyi minden vàr rám ebben az évben és nagyon sok munka lesz, meg átgondolnivaló. :(


Október végen be kellett vegyek egy eseményutánit. Soha senkivel nem történt ilyesmi, h elszakadt a gumi. A páromnak az átlagnál nagyobb van, 0 előkészítéssel nem tudná betenni sem, szóval előjáték az mindig van. De mostanában iszonyatosan száraz vagyok, hiába szeretnék vele lenni mindig amikor próbáljuk. Részben amiatt, mert félek hogy megint elszakad a gumi (azóta 2. Alkalommal is megtörtént, de biztonságosabb napon, nem lettem terhes).


Tudom nem vagyok egyedül ezzel a problémával, de annyira kellemetlen, ha van bármilyen készítmény ami fizikailag segít màr az is jó tipp lenne, párommal meg megbeszélem hogy folytatom a terápiám.


Ami még extrán nem segít, hogy okot adott arra, hogy azt érezzem annyira nem tervez velem komolyan... nagyjából megbeszéltük ezt a hètvégén, mondtam hogy semmi ilyen dologról nem beszélünk, hogy mit akarunk együtt, de sajnos neki az a véleménye, hogy ígéreteket nem tesz, és szerinte nem oké ha az emberek hamar házasodnak. Meg ő amúgy is ráér, miért gondolkodjon ezen. :(



febr. 3. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A tabletta befolyásolja a hormonjaidat, az tény és való, de nem gondolom,hogy ilyen távlatban ilyen lelki gondokat okozna.

A lelki gondjaid a semmirekellő csávó okozza, akire az időd pazarlod. Ez az ember abszolút nem gondolja komolyan a veled való kapcsolatát. Ezt kell belátnod és nem szórni rá az energiát, miközben kvára nem érdemli meg. Engedd el, mert nem érdemel meg téged, utána hidd el, hogy sokkal jobb kedved lesz!

febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az esemény utánitól van, hanem attól, hogy nem bízol meg a párodban.
febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem árt utána menni, hogy mizu van a hormonháztartásod egyensúlyával, ha úgy érzed valami nem stimmel, de a mentális állapotod is hatással van a szexuális életedre. Emellett a férfi mellett nem érzed magadat érzelmi biztonságban és a tested jelez neked. Természetesen érthető, hogy az is lohaszt, hogy félsz attól, hogy szakad a gumi megint, ez ijesztő.

Nekem se lenne kedvem olyan emberrel szexelni, akinél érzem, hogy csak elvan velem és neki tök mindegy mi van. Egyébként nem próbáltatok valami nagyobb méretű óvszert keríteni? Plusz ott van a síkosító... Ez a párodnak se jutott eszébe? Te terápiára jársz, ő meg hagyja, hogy kiidegeld magad, hogy mi van, ha teherbe esel? Neked eszedbe jutottak ezek az opciók? Nekem kicsit furcsa, hogy kétszer is előfordul és egyikőtök sem törekszik effektíven a megoldásra, nekem nem teljes a kép. Most vagy a pasit nem is érdekled, hogy ő nem hozza fel, de esetleg te sem tudsz kiállni magadért, de gondolom a kettő együtt. A terápia viszont tök jó, azt folytasd, nagyon hasznos.

febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem, ő nem hozta fel, az eseményutáni utàn elmondtam h nem lett komolyabb mellekhatása, kicsit jobban fájt a pocim mensi alatt, de megnyugodtunk, hogy minden oké.


Decemberben nem akart làtni, amikor megvolt a havim. Lemondta azt a találkozót, arra hivatkozott hogy amúgy ő is rosszul van, inkább aludna egyet. Azóta ingott meg ennyire a bizalmam.


Aztán előjött az a téma, hogy több nőt ismerünk, akiknél becsúszott a gyerek, de ő szentül hiszi, hogy általában a nők "elintézik" hogy legyen a gyerek ezzel megtartani a ferfit. Amikor 2. Alkalommal kiszakadt a gumi, akkor azt mondta időben reagált, nem kerülhetett belém semmi, szerencsére megjött a menzim, minden oké, csak en se merem elmondani neki hogy számomra ez ijesztő még mindig, a nemkívánt terhesség nem játék.


Egy férfi nem annyira érzi ezt át, ő kisétálhat a helyzetből és sajnos az a tapasztalatom, hogy 10-ből 9 férfi ragaszkodik a jogos haragjához, a nő mégis megtartja a nemkívánt gyereket. És én őszintén remélem, hogy megismert annyira ennyi idő alatt, hogy a szeretem a gyerekeket dolog nálam egyenlő azzal, hogy abortuszellenes vagyok. Szóval én amiatt félek igen, hogy ha véletlen teherbe esnék, kivágná a balhét és kisétálna a helyzetből, mert az én hibám lenne az egész. Mire gondolhatnék azok után, hogy ismerős, más nőket is hibásnak vél a gyerek miatt? Hogyan bízhatnék benne?

febr. 4. 15:14
 5/10 A kérdező kommentje:

Plusz nem egy kérdést olvasok itt a gyakorin, hogy a fèrfi "kényszerből" a terhes barátnője mellett maradt, aztán évekkel később idejön panaszkodni, hogy szétveti a düh, amiért átverte a nő, és most pocsék az élete.


Én minden nő nevében elnézést kérek a világtól, amiért termékenyek vagyunk. És aki szexel, annak pakliban van a terhesség sajnos vagy nem sajnos. Es nem akarom magamra venni, hogy nőként ez a mi hibánk.

febr. 4. 15:19
 6/10 A kérdező kommentje:
A másik dolog pedig hogy értelmes, anyává válni akaró nők is elmennek terápiába helyre tenni a lelküket azzal kapcsolatban, hogy egy kisgyerek szülése után bizony teljesen más lett az eletük, hogyan álljanak helyt benne.
febr. 4. 15:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdést teszek csak fel:

Miért

Vagy

Ezzel

A

Trágya

Emberrel?

febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Én minden nő nevében elnézést kérek a világtól, amiért termékenyek vagyunk. És aki szexel, annak pakliban van a terhesség sajnos vagy nem sajnos. Es nem akarom magamra venni, hogy nőként ez a mi hibánk."


Bmeg, te nem vagy normális, neked nagyon komolyan és nagyon sürgősen szükséged lenne egy pszichiáterre. Mit véded ezt a palit, aki láthatóan csak a testedet használja és abszolút nem érdekled? Mi az, hogy "nem akart látni", mikor megvolt a menstruációd? Hát ez egy szélhámos, nem egy férfi, te meg össze vissza hadoválsz azzal kapcsolatban, hogy ki a termékeny meg ki nem!

Ne a termékenységért kérj elnézést, hanem a gondolkodásodért. Egy baromi nagy általánosítás, hogy a nők azért tartják meg a gyereket, hogy a pasi is megmaradjon - van ilyen nyilván, nem azt mondom, hogy nincs, de azért ez nem így megy.

Iszonyatosan naiv vagy kérdező és buta, már meg ne haragudj. Ha emellett a pasi mellett maradsz, akkor én erre nem tudok mit mondani, de utána ne csodálkozz, ha ezt érzed, amit most.

febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8, elnézest amiért felbosszantottalak. Ez részemről szarkazmus akart lenni. Én húztam fel magam azon, hogy ő így vélekedik erről, hogy általában a nők direkt rámennek a termékenység, gyerek kérdésre annak érdekében hogy legyen gyerekük és nem foglalkoznak azzal, ha a pasi ezt nem akarja. Ő degradálta a nőket, 2 ilyen beszélgetésünk is volt, azóta rettegek attól hogy ha teherbe esnék, eltűnne mint szamár a ködben. És nem, nem érdemel meg. Nem kéne vele legyek. De nagyon nehéz összeszedni a bátorságom és azt mondani vége. Bár ez is azt jelenti, hogy ennek vége, mert félek a reakciójától. Tudom, hogy fizikailag nem bántana, de valószínűleg nem kapnék kedves szavakat.
febr. 4. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
De kit érdekel, hogy mit gondolna? Ha nem kapnál kedves szavakat? Hát te sem érdekled őt, nem tisztel, nem szeret, nem vagy számára fontos, az ilyen semmirekellő senkiházi emberek nem érdemlik meg a szereteted vagy az odafigyelésed!
febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!