Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Súlyos felfázás lehet ?...

Súlyos felfázás lehet ? Tudtok rá gyors házi gyógymódot?

Figyelt kérdés

Vasárnap reggel együtt voltunk párommal és hát túl nagy szerszámmal van megáldva és picit durvább is volt és fájt.

Egész vasárnap enyhén fájdogalt. (Óvszerrel védekezünk)


Hétfőn egész nap sokat kellett pisilnem, egész nap fél óránként járkáltam.


Kedden picit fájt az alhasam, és szerdán már jobban.


Csütörtökön jobban voltam.


De ma (pénteken) eszméletlenül fáj az alhasam. Jobb oldalt kezdte, de már az egész ölem fáj.


Régebben is voltam felfázva, de nem fájt ennyire sosem.


Iszom teát, fekszem meleg takaró alatt és melegvizes palackkal melegítem magam.


Félek elmenni nőgyógyászhoz, általános orvos is tud segíteni?


ui.Mindig felöltözöm sose nincs ki derekam. Viszont anyukám szerint a tanga hordása se tesz jót.


Tudtok valami gyors megoldást rá házilag? Volt valakinek hasonló? Hány napig tarthat?


20/L



febr. 9. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez inkább méhnyakgyulladás, mint felfázás. Sajnos lehet, hogy nem úszod meg a nőgyógyászt.
febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
En nem tudom, hogy hogy lehet olyan valami ami elmulik majd visszajon. Esetleg egy fertozes hol jobb hol rosszabb vagy menstruacio ami lehet nalad ilyen most.
febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kozepen ha a hasad kozepen megnyomod ket ujjal viszonylag erosen de nem tul csak legyen nyomas, az faj?
febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3

Nagyon nagyon picikét, nem is fájdalomnak inkább kellemetlen érzésnek mondanám.

febr. 9. 16:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Tolem ezt kerdezte a haziorvos aki belgyogyaszit is vegzett, mert vakbelgyulladas is lehet akkor mert az kozepen indul. Ha erosodik kozepen es lazad lesz ilyesmi, menj orvoshoz amint tudsz. Ha jol veszem ki a fajdalom csak a hasadnal van, bal oldalt. Ha jobb oldalt lenne az jobb lenne mert max szekrekedes a te korodban. A vakbelgyulladas meg ugy faj, ha nem idoben mutik, hogy nem csak pisilni fogsz...
febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

bocs, ha bal oldalt fajna az lenne jobb, ha jobb oldalt faj azt elegge erdemes kivizsgalni, ennyi amit felreirtam.


Egyebkent ez nem az en velemenyem, amikor nekem is fajt, ezeket kerdezte, mondta az orvos. De nyugi, nekem sem lett semmi.

febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Házi? Orvos!


"Félek elmenni nőgyógyászhoz"

Már bocs, de dugni nem félsz?

febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7


Először voltam, és kötelező orvosi vizsga miatt. DE... éppen akkor megvolt, mondtam hogy havi bajom van és megvizsgált... senkinek se kívánom.


1. ha egy nő menstruál, nem szabad a nőgyógyásznak megvizsgálnia - és mivel nekünk aznap kötelező volt, nem volt választás, adhatott volna másik időpontot,de baszott rá.


2. Olyan volt, mint egy sintér. Felsértette a hüvelyfalam végig.


Úgyhogy köszönöm, de ha nem muszáj nem megyek. Senkinek se kívánom.


Még neked se kedves 7es. :)

febr. 10. 00:16
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

8.

"ha egy nő menstruál, nem szabad a nőgyógyásznak megvizsgálnia - és mivel nekünk aznap kötelező volt, nem volt választás, adhatott volna másik időpontot,de baszott rá."

De, meg szabad vizsgálnia, nincs ilyenszabály a te kis fejecskéden kívül másutt.


Ja, másik orvos meg ugye a világon nincs, hogy válts...

Ezek csak kifogások az igénytelenséged magyarázatára.

febr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha a szextől nem félsz akkor az orvostól se félj, nagyobb bajod lesz ha nem kezelteted ki magad, akármi is az.
febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!