Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítsen, pánikolok?

Valaki segítsen, pánikolok?

Figyelt kérdés

Ma plázába voltam. Ott használtam a mosdót, megvolt a vérzésem. Tampont akartam cserélni. Ezért elötte kezet mostam. És egy zsepivel fogtam meg a kilincset. Majd az a zsepi maradt a kezembe, és pisilés után véletlenül azzal töröltem meg magam. Majdnem rosszul lettem mikor rájöttem. Gyorsan elszaladtam nedves törlökendőért. Szerintetek elkaphattam így valamit?

Menjek orvoshoz?


febr. 13. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmilyen tüneted, akor ne. Bízz az immunrendszeredben, teljesen felesleges túltolni ezt a higiénémániát.
febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez nagyon undorító. Konkrétan rosszul vagyok azóta és pánikolok. És pont azért mert nem akartam hozzáérni semmihez. 😭
febr. 13. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És amit beraknak neked oda az tisztább?
febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy igen.
febr. 13. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan biztos benne. Én elég tisztaság mániás vagyok. De te még rajtam is túlteszel. Sosem szórakozok zsebkendős ajtó fogdosással.
febr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ahogy hazajöttem egyből megfürödtem, remélem semmi bajom nem lesz így.

Lehet hogy túl aggódom, de hát annyi mindenféle ember megfordul ilyen helyen. 😏

febr. 14. 07:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
xd vicc
febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!