Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vannak fekete pöttyök a...

Miért vannak fekete pöttyök a mellbimbómon?

Figyelt kérdés
Péntek este vettem észre, hogy a jobb oldali mellbimbómon fekete pöttyök vannak, ma meg azt látom, hogy még több lett kb 12 pötty van.

febr. 17. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nőgyógyászatra. Plusz bőrgyógyászat.
febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vàlaszoló jól írja. Bőrgyógyász, nőgyógyàsz es egy emlő ultrahangra is simán menj el. Fontos!
febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miert kell ide jönni es így viselkedni?

Nem rák, nem fog meghalni!!!!!

Kedves kerdező, nem kell megilyedni, egy allergiàs reakció, de akàr egy ciszta is tud ilyet okozni.

Nem tudom hasznàsz-e valamilyen önbarnítót, nekem egyszer hasonló ilyen tüneteim lettek tőle. De mindenképp menj dokihoz. Èn legelsőnek az emlő ultrahangra mennék, ezzel egyidőben nőgyógyàszatra. És, ha ezen a két helyen minden oké, akkor bőrgyógyászat. Nem kell megilyedni. Nekem nyàron egy 2 cm daganat lett a mellembe, gondolhatod, hogy meilyedtem. Elmentem magàn ultrahangra azonnal és kiderült, hogy jóindulatú daganat. Semmit nem kell vele csinálni csak évente megnézetni.

febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lencsefőzelék ***** válasza:
82%

4: megilyedni nem lehet, csak megijedni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__helyesiras__97070..

Továbbá: egy 2 cm-es daganat lett a mellemBEN!

febr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jogos a részedről :D bocsi!! Pedig tudok helyesen írni. Köszi a javútást.

De most itt nem ez volt a lényeg!

febr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
** javítást... :D
febr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!