Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja késik a menstruációm....

3 napja késik a menstruációm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mint említettem is 3 napja késik a menstruációm,elgondolkodtam hogy esetleg lehet hogy terhesség.Közbe eszembe jutott hogy az előző menszeszem is késett de akkor voltak görcseim,most meg sehol semmi.Arra is gondoltam hogy tavaly szeptemberben műtöttek missed ab miatt.Lehetséges hogy nem állt volna még vissza a menszeszem vagy esetleg szóba jöhet a terhesség?
febr. 21. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi tesztet ott nálatok nem lehet kapni?
febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Az hogy késik teljesen normális dolog, velem előfordult olyan is hogy hetekig késett meg olyan is hogy kimaradt, azóta pontos csak mióta fogamzásgátlót szedek. Terhesség is természetesen szóba jöhet ha nem védekeztetek. Várj még pár napot ha akkor sem jön meg vegyél egy tesztet és akkor kiderül.
febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 nap még semmi nyugi. Nem vagyunk gépek végülis. Nekem volt, hogy random 10 napot késett pedig mindig pontos egyébként.
febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet. Ha negatív várj, ha nem jön meg a menstruáció akkor egy hét után újra tesztelj. Ha az is negatív akkor várd meg a következő menstruációt, ha megjön normálisan akkor nincs teendő. Ha nem jön meg az sem, menj orvoshoz.
febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!