Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor betétet kell cserélnete...

Amikor betétet kell cserélnetek, egyszerre rendezitek le a pisiléssel, vagy külön? Hogyan szokás nálatok?

Figyelt kérdés
Miközben a WC-n ülve pisiltek, akkor szeditek le a bugyiról a használtat, és teszitek rá a tisztát? Vagy először pisiltek, és utána cserélitek ki? Esetleg fordítva? Először cseréltek, és aztán még elmentek pisilni is? Hogyan szokás csinálni?

febr. 25. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Ha már nagyon kellett pisilni, akkor nyilván nincs kérdés, az az első és kész. De amúgy totálisan mindegy a sorrend, csinálhatod egyszerre is, ha úgy esik jól.
febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
El nem tudom képzelni, hogy erről a témáról miért akarna bármelyik nő is beszélgetni...
febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Te a levesből a levét eszed először vagy a tésztát vagy a húst vagy a zöldségeket?
febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában akkor kell pisilnem is amikor cserélnem kell.
febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én tampont használok. De mikor még betétet hasznaltam el nem tudtam volna képzelni, hogy pisilek, de nem cserélek es a használt betéttel együtt felhúzom a bugyit🤮

Nyilván pisilestől függetlenül is kell cserélni, ha szükséges meg am id. Ha a mensi utolsó napjan vagy és kb mar semmi nem koszolja a betétet (esetleg minimàlisan) akkor is kell cserélni higiénés okok miatt.

Hàt igen. Ma a szülők nem tudom miert nem világosítsák fel a gyereküket. Iskolában is annyiból áll sajnos, hogy megmutatjàk a női, férfi nemiszerveket meg odanyomnak egy óvszert es mehet...de a fontos dolgok kimaradnak és itt próbálnak infót szerezni.

Kedves kérdező, ez nem kritika volt csak megjegyzés, de nem neked célozva.

Illetve nem csak ilyen téma kapcsán van ez, mert elég sok kiírást látok pl a fitymaszűkülettel kapcsolatban is meg a reggeli merevedéssel kapcsolatban. Szegény gyerekek innen tudnak csak infót nyerni. Am ez szomorú...😔

febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha ráülök a wc-re, akkor pisilés közben betétet cserélek, ha guggolnom kell fölé, előtt pisilek, utána cserélem. Ha már hent vagyok a fülkében, miért ne pisilnék.
márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!