Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyenódszereket ajánlottok a...

Csokiskeksz90 kérdése:

Milyenódszereket ajánlottok a PCOS csillapítására?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom csak fogamzásgátlót írt fel rá de semmit sem használ.

febr. 25. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem megoldja, hanem elfedi a problémát. 180 grammos szénhidrát diéta és sok mozgás, nekem pl ez segített és a cickafark fű tea napi két csészével.
febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha teheted, ne szedd be a fogamzásgàtlót, el fogja fedni a tüneteket és nem tudod, merre halad a gyógyulásod.

Tedd, amit az első írt. Ezen felül, elegendő és megfelelő alvás, napi 5-10.000 lépés, lehetőleg heti 2-3 súlyzós edzés, magnézium-taurát/biszglicinát/citrát, 3000 NE D-vitamin! Esetleg cink.

febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En 10.000 NE D-Vitamint szedek K2-vel kombinalva plusz Magnezium, Krom es most a terhesvitamin (Gal) mert meg szoptatok. A legelejen (15-16 evvel ezelott) baratcserje tablettat is szedtem ciklusrendezesre. Nezesd meg a pajzsmirigyedet, a TSH-nak 2,0 alatt kell lennie. Arra a Fucus vesiculosus D6 homeopatias cseppet szedtem reggelenkent. Nekem a ch szamolos dieta nem jott be, en idoszakos bojtot kezdtem, illetve elotte paleoztam (bar ezek mind kesobb voltak mar) es sok-sok edzes. Ezek igy egyutt meghoztak az attorest, fogytam egy csomot, a ciklusom rendszeres lett, bar kicsit hosszabb a normalisnal es amikor a legkevesbe szamitottam ra, akkor bekopogott a golya 🩷 ez aztan meg ketszer megismetlodott 👶👶👶
febr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!