Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez mitől lehet?...

Szerintetek ez mitől lehet? Nem jó nekem a fogamzásgátló, váltani kéne másikra?

Figyelt kérdés

Pár hónapja októberben volt hogy a 7 napos szünetben a megvonásos vérzésem kimaradt. Utána meg jött a következő hónapokban rendben. 3 hete ismeét kimaradt a megvonásos vérzés, erre a hétre várom majd újból.

A fogamzásgátlót rendben szedem, nem marad ki egy szem sem. Nincs hányás, hasmenés, másik gyógyszert sem szedek nem is szedtem korábban semmi ami bezavarhatja. 1 éve szedem egyébként (diennile a neve).

Csináltam jó pár terhességi tesztet az utóbbi hetekben így hogy kimaradt, de minden negatív.

terhességet amúgy is kizárnám, mert bár élek a párommal rendszeresen nemi életet, de minden szemet időben bevettem, nem volt semmi egyéb probléma sem.

Mit gondoltok?



febr. 26. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én elballagnék a nőgyógyászhoz ha ebben a hónapban is kimarad a megvonásos vérzés.
febr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen ez tervben van.

Azon filózom egyedül, hogy nem egymás után maradtak ki. Egyszer történt ez október elején, azt követően szépen meg volt, majd legutóbb január végén történt ez.

febr. 26. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!