Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemiszerven csomó?

Léda7 kérdése:

Nemiszerven csomó?

Figyelt kérdés

Első sorban is pcos vagyok.

A menstruációm évente csak 1-2szer jön meg. Elkezdtem orvoshoz járni ő felirt egy gyógyszert ami meghozta azota majd vissza kell mennem.

Most viszont azt vettem észre , hogy pár napja fehér túró szerű, ragacsos váladék van a bugyimban, és fürdés után a nemiszervem több részén is. Egy ideje érzékeltem, hogy a csiklom környékén néha úgy fáj a bugyitol vagy akármi nem fordítottam rá különösebb figyelmet, viszont tegnap a fájdalom ha a fehérneműm dörzsöli elkezdett erősödni, és megláttam hogy jobb oldalon a belső ajkamon van egy csomó. Nem tudom ki tapintani a pontos méretet magától nem fáj, de ha piszkalom, vagy valami hozzá ér kellemetlen. Ez mitől lehet? Lehet hogy csak valami belső pattanás?

Vagy valami komolyabb? Amint tudok fordulón orvoshoz vele.

Valaki tapasztalt hasonlót?



febr. 26. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tapintásra olyan kis gömb alakú, nyomásra érzékeny, fájdalmas, akkor lehet, hogy Bartholin mirigy ciszta. Keress rá a neten.
febr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azzal a bartholinnal mi a teendő?
febr. 27. 17:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Olvastam a bartholinrol, és nekem nem a hüvely bemenetnel, hanem feljebb van ez a csomó.
febr. 27. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!