Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemiszervem környékén...

A nemiszervem környékén furcsa kemény valami van. Ugye nem lesz bajom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval. A nemiszervem környékén találtam egy csomót(?).

Egyik napról a másikra jelent meg és nem tudom hogy mi lehet. Nem piros, de kemény. Válaszokat előre is köszönöm!

13/l



2017. aug. 26. 07:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fehéres,inkább?
2017. aug. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sok minden lehet, ami egyáltalán nem súlyos. A legvalószinűbb az, hogy tulajdonképpen egy pattanás, tapintásra kicsit érzékeny szokott lenni és általában fehéres a teteje, ki lehet nyomni, de az fájni fog, vagy magától kifakad.
2017. aug. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Legalább le tudnád normálisan irni.

Környékén ? Ez elég tág megfogalmazás.

2017. aug. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha a combtövednél érzed, akkor az a nyirokcsomód.
2017. aug. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha a hüvelybemeneted mellett van, akkor esetleg előfordulhat, hogy Bartholin mirigy gyulladás.
2017. aug. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezen a képen Bartholin's gland néven találod:


[link]

2017. aug. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem be volt egyszer gyulladva - olyan volt, mintha egy kis borsószem lett volna a bőrfelszín alatt.
2017. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De az lenne a legjobb, ha elmondanád anyukádnak, hogy mi a helyzet, és ő tudna segíteni.
2017. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a Hüvelyemtől 1.5 cm-re saccolnám, és kb olyan mint egy borsószem.
2017. aug. 26. 12:04
 10/16 anonim ***** válasza:

A hüvelyedtől másfél centire merre? A gáton? A kisajkakon, nagyajkakon vagy a szeméremdombon?

Kicsit olvass már utána a neten annak, hogy a női nemi szervek milyen részekből állnak?


A csiklóról ugye tudod, hogy mi? Mert a tájékozatlanságod alapján már az is felmerült bennem, hogy a csikódra gondolsz, mint kemény csomóra.

2017. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!