Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik "vazektómián átesett"...

Létezik "vazektómián átesett" férfiak társkeresője?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már fiatal , sajnos a fogamzásgátló módszerek esetemben kiesnek egészségügyi okok miatt így gyakorlatilag egyedül a női meddővé tétel maradna mint lehetőség, viszont egészségügyi okokból sajnos túl nagy kockázata lenne és már van egy gyermekem akit fel kell neveljek.

Tudom akkor ne szexeljek😅

De mégis hátha van ilyesmi mert ugye az óvszer se 100%-os.



febr. 28. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Figyelj nem ítélkezem komolyan.

De az óvszer nem csak arra jó, hogy ne ess teherbe. Sőt, ha így alakulna (párommal 5 ève vagyunk együtt sosem hasznàltam bogyókat, óvszert használunk. Még eddig egyszer sem szakadt el es meg nem lettem várandós) még mindig van vàlasztásod, hogy megszülöd vagy sem. De az AIDS az már komolyabb. Szóval egy férfi hiába esik át vasectomián, ha nemi beteg.

Nem szép az abortusz, de van, hogy nincs más lehetőség...

És még mindig inkább akkor egy abortusz, mint AIDS...

febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy van ilyen. Meg ez elég bizalmi dolog, mert igazából nem is ellenőrizhető. Meg az egyéb betegségeket sem kockázatnám a kezdeti ismerkedős szakaszban.

Nem hiszem, hogy ne lenne más lehetőség. Kompromisszum persze mindegyiknél van, de elég sok lehetőség van. Lehet, hogy nőgyógyász tanácsát kellene kérned

febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van.

Értelmes társkereső sincs csak az a 4-5 ismertebb, a kevésbé ismerteken meg emberek is haltak már ki…

Pont egy ennyire kis tárbornak üzemeltetne bárki egy oldalt?

Egyszerűen nem érné meg!

febr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt elbasztad...
febr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
próbálkozz valamelyik tudatosan gyermekteleneknek létrehozott oldalon, ott van pár srác, akik megcsináltatták (sajnos itthon elég ritka)
febr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!