Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért erőlteti a pszichológuso...

Miért erőlteti a pszichológusom az online társkeresést? Csak gyötrelmet okoz.

Figyelt kérdés

Torz, csúf a képem. Senki sem áll velem szóba ezeken a matchelős társkeresőkön...

Olyanok is semmibe vesznek, akik írni sem tudnak rendesen, meg még a gyerekesek is...

Úgy levisz az életről.

Még úgy sem kellek senkinek sem, hogy 35 kilót fogytam. Az sem számít semmit. A barátaim szerint érdekes személyiség vagyok, de mit érek vele, ha senki sem kíváncsi rá, mert elhányják magukat tőlem.



2023. szept. 28. 15:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Csinálj magadnak olyan avatart, amivel magabiztos vagy. Lehet ez egy előnyös kép vagy karikatúra is, ízlés szerint.
2023. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Férfi / nő?
2023. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A lehető legelőnyösebb kép van fent rólam (tanultam fotózást)
2023. szept. 28. 16:00
 4/23 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok.


30 éves. Sose volt kapcsolatom, sose tetszettem még senkinek. Egyszerűen képtelen vagyok másban vonzalmat ébreszteni.

2023. szept. 28. 16:02
 5/23 A kérdező kommentje:
Volt már, hogy nagyon megkedveltek, de amint kiderült, hogy többet szeretnék barátságnál, leépítettek.
2023. szept. 28. 16:03
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj hogy ezek a társkeresők még a maradék önbizalmat is elveszik. 30 évesen kvázi szűzként lenni egyébként is egy elég megterhelő dolog és akkor még erre rájön a sikertelenség ezekben az appokban ahol mindenki tudja hogy csak a külsőre megy a dolog és kb a top 10% csávó kapja meg a csajok 2/3-át.Ha nem vagy fotogén vagy sportos, jóállású csávó akkor csak a legalja jut, ami meg egy kis önbecsüléssel rendelkező embernek nem kell (pl 8 gyerekes 24 éves csajok, cigányok etc.)

Én személyesen ismerkednék, sport vagy valami olyan dolog során ahol valami aktivitás történik, mert az máris egy közös dolog.

2023. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Ja, és én is fennvagyok tinderen, kb csak a legalja húz jobbra. Én nem erőltettem meg magam és semmi extra képem nincs fenn, de én csak dugni akarok alapból. A kapcsolat most nem fér bele egy ideig, szóval erre meg azért letudom adni az igényeimet.
2023. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%
Huh, ,hát nem is tudom, mit mondjak. Még nekem sem túl erős a kulsomrol alkotott én-képem, pedig saccperkb több ezerszer voltam együtt nővel. Nos, én hagynám a magyar lányokat és fülöp szigetekiekkel,afrikaiakkal próbálkoznék online párkereson.Remélem, alapszinten birod az angolt.
2023. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
Mindenesetre szivfacsaro a történeted. Arra gondolj, Woody Allennek is volt nője, nem is egy.
2023. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
Mindenesetre vigyázz a tarskeresokkel.Egy angliai haverom a társkeresos csalódások miatt ugrott le 40 évesen egy vasúti hídról a vonat elé. Errol persze nem beszélunk, mert alap, hogy csak nő eshet áldozatul a társkeresos ragadozóknak. Próbáld meg a külföldi vonalat, ha nem megy, akkor hagyni kell a picsaba, és más utakat keresni.
2023. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!