Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőr növekedés baj lehet?

Szőr növekedés baj lehet?

Figyelt kérdés
Már gyerekként nagyon szőrös voltam (láb, hónalj, kar) és tini korom óta köldökömnél is erős szőr nő, és a mellbimbóm körül is van nő létemre. Ez oké?
márc. 5. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy,kisgyerekkor óta.Elvittek orvoshoz,később én is voltam,minden értékem rendben van,illetve egy pici eltérés volt,amire kaptam gyógyszert,de a szőr maradt.Alkatilag vagyok ilyen. L.
márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy endokrinológushoz érdemes elmenni, hormonvizsgálatra. Általában ha valami hormonprobléma van, akkor más tünetek is vannak, menstruációs panaszok (rendszertelen ciklus, elhúzódó vérzés, fájdalmas menstruáció stb.), túlsúly, bőrproblémák (tini kor után is megmaradó zsíros, aknés, gyulladt bőr stb.), de nem mindig. Lehet azonban, hogy nálad is hasonló a helyzet, mint az 1-esnél, ezt dobta a génlottó. :)
márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2es. semmi egyéb tünetem nincs
márc. 6. 05:36
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem, ez nem tűnik okénak. Persze lehet, hogy mind csak genetika
márc. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%
egy képet tudnál csatolni?
márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen! Irj privibe
márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!