Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most jött meg két napja és...

Most jött meg két napja és félek hogy éjszaka átázok , még sosem áztam át és most beraktam egy éjszakai betétet vettem rá két darab bugyit egy cicanadrágot egy fekete melegítőt és még egy melegítőt , még úgyis átázhatok ?

Figyelt kérdés
Igazából az lenne a lényeg hogy a paplan ns legyen olyan

febr. 23. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 de téged ez mit izgat
febr. 23. 21:03
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak félek , mert nem otthon vagyok
febr. 23. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
én a szoros bugyiba dupla betétet szoktam betenni (kicsit elcsusztatva egymástol) és arra veszem a cicanacit hogy tartsa a betétet. szerintem nem a legkényelmesebb megoldás de legalább biztonságos.
febr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én többnyire tampont használok éjszakára is. Mindig állítok be ébresztőt hogy időben tudjak cserélni. Az alatt egy kisebb szárnyas betét is bőven elegendő hogy szivárgás esetén se legyen gond. Ha mégsem használok tampont (mert pl fertőzés áll fenn) akkor 2 nagy éjszakai szárnyas betétet teszek be elcsúsztatva. Arra még egy bugyi és max egy rövidgatya. Így még sosem áztam át. De vehetsz akár thisisredy menstruációs bugyit i. Azok is sokat bírnak. 🤗

27N

febr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én tampont használok éjszakára, mert különben átázok. Minden átkozott alkalommal. :(


Ébresztőt állítok 7 órán belülre a csere miatt. Alapből sem szeretem amikor a vér a sggemre folyik.

febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Feltételezem, hogy az első alkalommal még nem olyan erős, illetve vedd számításba, hogy nappal mennyire volt a mensid erős, nappal hány óránként cseréltél, és az alapján cselekedj. Mi volt végül, kibírtad, vagy átáztál? Milyen márkájú betétet vettél? Mert az is lényeges, hogy jó minőségű legyen.

Illetve számíts arra, hogy az elején még rendszertelen lehet a menstruáció, tehát nem biztos, hogy 1 hónap múlva megint megjön a következő, lényeg, hogy ezentúl minden esetben legyen nálad betét, meg váltóbugyi iskolában, meg ha elmész otthonról.


(Az első válaszoló meg azért kérdezte, hogy hány éves vagy, mert mióta van ez a szabály az adatvédelmi törvények okán, hogy 16 éven aluliak nem használhatják az oldalt, és tiltásra kerülnek, ha kiderül, néhányan ráálltak, már-már túlbuzgóan, hogy bejelentgessék az ilyet a modiknak. És ugye az ilyen "most kezdtem menstruálni"-témájú kérdéseknél könnyen gyanút fognak. Csak ez kissé patthelyzet mert sok esetben pl. egy tinilány segítségkérés okán jön ide, lehet, hogy érzékeny a téma, és nincs olyan viszonyban a szüleivel, hogy megbeszélje, stb. Ezért is fújok erre a törvényre és ezért is ugatom minden érintettnek, hogy NE írják le a korukat akkor se ha kérdezik, vagy írjanak 16-ot mindenképp, hiszen így nem bizonyítható, ha esetlegesen szabálytalanul használják az oldalt.)

febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!